logo DNS a.s.

Martin Kříž

Finanční ředitel CZ/SK společnosti DNS

Martin Kříž - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Již delší dobu jsme vnímali požadavky na přesné, komplexní a digitalizované informace o termínech dodání zboží, které s narůstajícími problémy v této oblasti získaly ještě větší důležitost v rámci budování úspěšných obchodních vztahů. Současně se snažíme svým zákazníkům vycházet vstříc i v oblasti financování jejich projektů. Vzhledem k tomu, že práce na dálku je stále běžnější a DNS není v tomto směru rozhodně výjimkou, museli jsme část své činnosti změnit tak, aby více vyhovovala externím i interním potřebám.

Nadále budeme pracovat na digitalizaci svých procesů, abychom vytvořili podmínky pro efektivní obsluhu zákaznických požadavků, a např. tak umožnili svým zákazníkům jednodušší realizaci objednávek prostřednictvím DNS Marketplace, při současném zachování vysoké úrovně poskytovaných služeb.

Pro obchodní partnery pořádáme také workshopy, kde je seznamujeme s novými technologiemi a možnostmi, které přispívají k naplnění potřeb jejich zákazníků.

Stanislav Šmolík

Generální ředitel společnosti DNS

Stanislav Šmolík - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Mým cílem je posílit pozici firmy v oblasti automatizace, digitálních procesů a dosáhnout vyšší úrovně přidané hodnoty pro naše vendory a partnery. Rád bych se svými kolegy přenastavil firmu tak, aby určovala trendy v komplexních řešeních ICT v dynamicky se měnícím světě okolo nás.

VAD distributor už není pouze prodejce produktů a logistických procesů, ale zároveň poskytovatel finančních služeb, marketingových nástrojů a služeb, zajišťujících komplexní projekty od architektury řešení, kompletaci subdodávek po rozvojové návrhy zohledňující nejmodernější trendy.

David Pankiv

Provozní ředitel společnosti DNS

David Pankiv - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Jsme rádi, že Filip Komínek přijal příležitost ke kariérnímu růstu, což je pro nás důležité. A zároveň věříme, že pro naše obchodní partnery je to dobrá zpráva, protože Filip je v obchodních kruzích dlouhodobě respektovanou osobností.

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

Pavel Klimuškin - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Oceňuji a vítáme spolupráci se značkou Veritas vhodně zapadající do našeho portfolia řešení nabízených DNS.

Očekáváme, že dojde k naplnění synergií, a to jak mezi Veritas a DNS, ale že nabídka řešení Veritas dále posílí naší pozici u dalších zákazníků na trhu stejně jako osloví i stávající zákazníky.

Lukáš Mirovský

Business Unit Manager divize Strategického rozvoje společnosti DNS

Lukáš Mirovský - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Cílem divize Strategického rozvoje pod mým vedením bude ještě vyšší míra soustředění na hledání nových tržních příležitostí v podobě pokrokových technologických trendů, nových obchodních modelů a přidané hodnoty pro obchodní partnery.

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

Pavel Klimuškin - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Když jsme před rokem uzavírali distribuční kontrakt se společností Micro Focus, deklarovali jsme naši ambici stát se jejím klíčovým distributorem.

Jsem rád, že se nám tuto ambici daří naplňovat a že se DNS stává preferovaným partnerem nejen pro Micro Focus, ale i pro implementační partnery, kterým poskytuje potřebnou podporu.

Robert Dastych

Team Leader Software Group společnosti DNS

Robert Dastych - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Plánujeme se nyní zaměřit na rozvoj partnerské sítě a rozšíření našich služeb, jež poskytujeme.

Chceme být schopni nabídnout odborné služby v rámci celého životního cyklu projektu, což vnímáme jako důležitý milník na cestě stát se preferovaným distributorem na českém a slovenském trhu.

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

Pavel Klimuškin - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Pevně věřím, že personální změna jmenováním Davida Hofmana do čela vedení divize Huawei poskytne Aleši Perneckému prostor pro soustředění se na novou oblast IoT.

Provedené změny podpoří strategii divize Huawei a povedou k rozšíření obchodních aktivit značky.

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

Aleš Pernecký - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Jsme rádi, že jsme rozšířili naše portfolio o bezpečnostní řešení Novicom, které vhodně doplňuje existující technologie našich standardních dodavatelů typu Check Point, Fortinet, RadWare. Jsme přesvědčeni, že tímto zvýšením komplexnosti naší nabídky se stáváme ještě více atraktivní pro naše obchodní partnery.

A v neposlední řadě nám i našim obchodním partnerům pomůže technologie společnosti Novicom otevřít i další obchodní příležitosti v oborech, do kterých do budoucna cílíme, jako je např. IoT, Smart City a další.

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

Aleš Pernecký - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Jedná se o vyústění několikaletého rozvoje obchodních aktivit, kdy zejména prodej širokého portfolia technologií společnosti Huawei dosáhl úrovně, která potřebuje samostatné řízení. Jako další impulz pro vytvoření samostatné divize Huawei je deklarovaný cíl společnosti významně zvýšit svůj podíl na trhu enterprise řešení.

Pro zajištění tohoto cíle bylo vytvoření silné obchodní jednotky logickým krokem.

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

Pavel Klimuškin - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Micro Focus stoprocentně zapadá do strategie DNS, která chce být klíčovým hráčem na poli komplexních dodávek IT infrastruktury. Dnešní IT se stává čím dál tím více hybridním a jsme přesvědčeni, že právě řešení od Micro Focusu pomohou našim partnerům doplnit jejich dodávky o efektivní softwarové řešení pro management hybridních IT prostředí.

DNS se chce stát preferovaným distributorem Micro Focus řešení pro český a slovenský trh.

Patrik Drastich

Business Unit Manager Hitachi společnosti DNS

Patrik Drastich - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Tato změna umožní plně se zaměřit na tento rostoucí segment trhu s cílem poskytovat partnerům reálnou přidanou hodnotu ve spolupráci s lokálním zastoupením Hitachi Vantara.

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

Pavel Klimuškin - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Osamostanění divize HItachi je důležitým krokem pro DNS, neboť potenciál českého trhu vyžaduje zvýšenou podporu.

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

Pavel Klimuškin - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Rozhodnutí pracovat pro DNS bylo podmíněno několika faktory. Prvním je, že oblast ICT je dynamický obor plný zajímavých lidí a projektů.

Druhým faktorem byla možnost využít zkušenosti, které jsem získal v oblasti distribuce, práce pro světového výrobce i koncového zákazníka. A v neposlední řadě mne oslovila velmi příjemná firemní kultura.

Peter Labis

Ředitel slovenské pobočky společnosti DNS

Peter Labis - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

V spolupráci s etablovanými divíziami DNS pôsobiacimi v Českej republike sa budem usilovať ponúknuť obchodným partnerom na Slovensku 20 ročné skúseností postavené na báze odbornosti, transparentnosti a korektnosti s cieľom vybudovania spoľahlivého distribútora s pridanou hodnotou na slovenskom IT trhu.

Mojim cieľom je vybudovať distribučnú spoločnosť s lokálnou kompetenciou pod značkou DNS, ktorá sa už toľko rokov teší dôvere obchodných partnerov na českom trhu.

Mojim primárnym záujmom je rozšírenie obchodných partnerov so strategickým zámerom na business continuity a súvisiacich riešení v tomto smere.

Peter Kucer

Ředitel slovenské pobočky společnosti DNS

Peter Kucer - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Cieľom otvorenia pobočky DNS na Slovensku je zopakovať jej úspech z pôsobenia na českom trhu, rozšíriť sieť partnerov pre dodávateľov ktorých zastupuje a zároveň umožniť slovenským partnerom mať priamy kontakt na spoločnosť a celé odborné zázemie, ktoré má DNS dnes vybudované.

V minulosti DNS pôsobila na Slovensku cez sesterskú firmu eD system, ale objem narastajúceho obchodu rozhodol, že investícia do slovenského trhu sa oplatí.

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

Aleš Pernecký - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Panda Security se svým produktem Adaptive Defense 360 přináší do DNS portfolia další řešení, které pomůže našim partnerům a jejich zákazníkům s plněním požadavků na soulad se směrnicí EU 2016/67 GDPR.

Panda Security je v současné době lídrem trhu s technologií pro ochranu koncových bodů (Endpoint Protection Platrform EPP) s vlastním řešením Endpoint Detection and Response (EDR).

Jaroslav Kohoutek

Finanční ředitel společnosti DNS

Jaroslav Kohoutek - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Společnost DNS se svou historií, úspěchy a vizemi je pro mě velkou výzvou a věřím, že i já dokážu přispět svými znalostmi a zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji. Plánované, ale i aktuálně již rozjeté, nové projekty v sobě nesou nejen veliký potenciál, ale i značné nároky na kapacitu týmu back-officu, proto rozšíření vedení společnosti vnímám jako logický a rozvojový krok.

Mým cílem je navázat na spoustu odvedené práce a dále rozvíjet co nejužší spolupráci mezi oblastmi businessu a ekonomiky.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

DNS za poslední rok výrazně posílila nejen obchodně, ale i personálně, což byla logická reakce na zvyšování obratu. Navíc chceme jít s dobou a vymýšlíme vlastní projekty, třeba v oblasti cloudu, kde máme řešení DNS Cloud Marketplace, nebo ve sféře IoT, která nám také není cizí. To vše vyžaduje zvýšení podpory v back-office.

A právě proto jsme toto rozhodnutí udělali.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Dvacet let je v životě člověka dětství a mládí, prodělané dětské nemoci, nerozvážnosti a kotrmelce, učení se, studium a vstup do dospělosti. Díky úžasnému týmu šikovných a někdy i šílených kolegů má DNSka toto vše úspěšně za sebou.

My interně si přejeme dalších dvacet let zralosti, dokonalosti, úspěchů a věříme, že si toto výročí, společně s našimi zákazníky, budeme po celý nadcházející rok užívat.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Je to zpětná vazba od obchodních partnerů, a tedy ocenění kvalitní práce všech našich zaměstnanců. Samozřejmě i jim patří velké díky za to, že nás naši zákazníci vnímají jako jedničku na trhu. Partneři posílali své hlasy z celé České republiky, nejvíce však z Prahy a dále krajů Zlínského a Jihomoravského.

DNS tak ukazuje svou sílu nejen v hlavním městě, ale i jiných oblastech ČR. V kategorii VAD mohli hlasující vybírat z 27 distributorů s přidanou hodnotou.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Zakoupení Microsoft divize je pro nás dalším důležitým krokem, který plně zapadá do strategie doplňování naší nabídky na poli prodeje a podpory SW řešení.

Protože pod nás přechází i kompletní obchodní tým, bude plně zajištěna zákaznická kontinuita, neboť budeme pokračovat v poskytování veškeré podpory spojené s dodávkami těchto technologií a pro stávající partnery i zákazníky zůstanou stejné kontaktní osoby, na které byli zvyklí.

Petr Jirků

Ředitel HP divize společnosti DNS

Petr Jirků - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Bylo velmi příjemné slyšet slova uznání od regionálních ředitelů HPE, kteří zmínili, že DNS HPE tým patří mezi TOP distributory v tomto regionu. Věříme, že tato ocenění naší práce nám pomůžou nadále v plném rozsahu podporovat HPE i naše obchodní partnery a být tak společně úspěšní na českém trhu.

Vážíme si spolupráce našich obchodních partnerů, díky kterým tak patříme mezi TOP distributory v regionu. DNS HPE divize podporuje i menší partnery v regionech prostřednictvím programu Channel master.

Petr Jirků

Ředitel HP divize společnosti DNS

Petr Jirků - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

V loňském roce nám naplno začal fungovat program Channel master. Zde se zaměřujeme na spolupráci s partnery v regionech celé ČR. Díky tomu se rozvinula naše spolupráce i s menšími regionálními partnery.

Myslím, že i toto se projevilo při hlasování partnerů pro naši společnost.

Petr Ryska

Generální ředitel společnosti DNS

Petr Ryska - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Je to zpětná vazba od našich obchodních partnerů a tedy ocenění kvalitní práce všech zaměstnanců. Samozřejmě i jim patří velké díky za to, že nás naši zákazníci vnímají jako jedničku na trhu.

Martin Skalík

Finanční a administrativní ředitel společnosti DNS

Martin Skalík - DNS a.s.logo DNS a.s.

Paralelně s tím budeme společně s managementem a akcionáři DNS realizovat dlouhodobou strategickou vizi - být první volbou pro naše partnery, zákazníky a dodavatele. To, co nám v tomto snažení bude pomáhat, jsou především naši zkušení zaměstnanci a znalosti, které jsme v dosavadní práci získali.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery. Samozřejmostí je také další zvyšování kvality a efektivity celé společnosti a potvrzení pozice DNS jako finančně silného, důvěryhodného a zodpovědného partnera ve vztahu k zákazníkům a dodavatelům.

Kamila Jeřábková

Product Manager Lenovo společnosti DNS

Kamila Jeřábková - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Převzetím IBM System x serverů získalo Lenovo kvalitní produkty s dlouholetou tradicí a zároveň celou strukturu globálního týmu, služeb a systémů. Tedy nejenom cennou značku, ale i tisíce kvalifikovaných odborníků, kteří se dlouhá léta podíleli na vývoji, podpoře a prodeji těchto produktů.

Tím si zajistilo přístup k záručním a servisním službám IBM, které jsou celosvětově vnímány jako jedny z nejkvalitnějších a znamenají významnou přidanou hodnotu pro partnery a koncové zákazníky. To vše, společně s novou dynamickou obchodní strategií Lenova, je z pohledu DNS velmi silným nástrojem pro uchopení nových obchodních příležitostí.

Petr Plodík

Manažer divize IBM společnosti DNS

Petr Plodík - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Pevně věřím, že se servery Lenovo System x brzy stanou jedničkou na poli x86 serverů. Uděláme pro to maximum.

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

Aleš Pernecký - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Portfolio Citrixu, zejména produkty pro virtualizaci, load balancing a MDM, dobře zapadá do produktové strategie DNS a zároveň výborně doplňuje nabídku řešení divize Infrastruktura o nová, inovativní řešení, která odpovídají aktuálním trendům v oblasti informačních technologiích. O jeho prodej a technickou podporu se postaráme se stejnou péčí jako o další produkty v naší nabídce.

Petr Poláček

Ředitel společnosti DNS

Petr Poláček - DNS a.s.logo DNS a.s.

Chceme být pro naše obchodní partnery první volbou mezi konkurencí. Chceme, aby spolupráce s DNS měla významný přínos pro všechny spolupracující strany. Víme, že konkurence nespí a pracuje na trhu se svým arzenálem.

Děláme vše pro to, aby naše technická i obchodní řešení představovala tu nejlepší možnost pro naše zákazníky tak, aby volba partnerství s DNS byla vždy tou lepší cestou.

Jiří Dobeš

Ředitel Dell divize společnosti DNS

Jiří Dobeš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Se společností Dell jsme uzavřeli strategické partnerství již v roce 2012. První vlaštovkou v distribuci DNS se stalo v loňském roce řešení Dell SonicWALL.

Dnes jsme po rozšíření naší nabídky o další škálu produktů divize Dell Software schopni zákazníkům nabídnout pod hlavičkou DNS ucelené portfolio produktů Dell. Tento krok vnímáme jako další možnost pro rozvoj oblasti podnikových systémů a řešení Dell.

Petr Plodík

Manažer divize IBM společnosti DNS

Petr Plodík - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Společnost DNS je VAD distributorem technologií IBM POWER na českém trhu již 17 let. Servery s procesory POWER prodáváme pro jejich bezkonkurenční spolehlivosti, vysoký výkon, ale především díky nejlepšímu TCO celého stacku - především v cloudovém prostředí.

Pevně věřím, že technologie POWER8 osloví i nové zákazníky svým důrazem na open prostředí nebo vysoký výkon při práci s daty. Velkou budoucnost vidím v integrovaných řešeních POWER serverů a softwaru IBM.

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

Aleš Pernecký - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Naším cílem je zvýšit povědomí o divizi Infrastruktura jako o důvěryhodném a kompetentním partnerovi pro komplexní řešení zahrnující síťové a bezpečnostní technologie.

Pavel Slezák

Obchodní ředitel divize Solution Sales and Delivery společnosti DNS

Pavel Slezák - DNS a.s.logo DNS a.s.

DNS má kvalitní technologické zázemí a dlouholeté zkušenosti s realizací IT projektů, díky kterým jsme schopni s našimi partnery takovéto komplexní řešení nejen navrhnout, ale následně také implementovat. Nejen kvůli tomu jsme se stali rovnocenným partnerem a dodavatelem velké nadnárodní společnosti.

Petr Kuliš

Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Certifikační testy VUE jsou mezinárodně uznávané a slouží k prokázání odborné kvalifikace, potažmo k získání výhod od výrobce produktu, jehož testy zájemci úspěšně absolvují. Mezi nejvíce využívané patří zkoušky týkající se produktů společností IBM, HP, Check Point a dalších.

V oblasti certifikací garantuje DNS uchazečům nejvyšší standard služeb. Jako optimální lze také označit spojení oblasti certifikace a testování se službami školicího střediska DNS, které nabízí přípravné kurzy pro certifikační programy mnoha výrobců ze svého portfolia.

Petr Poláček

Ředitel společnosti DNS

Petr Poláček - DNS a.s.logo DNS a.s.

Spolupráci s nadačním fondem Srdce na dlani bereme jako krok tím správným směrem. Směrem, kdy my sami můžeme udělat něco pro druhé – pomoc při hledání práce, poradit v různých životních situacích nebo si s dětmi jen popovídat o běžném, normálním“ životě.

Petr Jirků

Ředitel HP divize společnosti DNS

Petr Jirků - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Získání takového ocenění je pro DNS symbolem, že jde správnou, lepší, cestou. Děkujeme všem našim HP partnerům za jejich důvěru a spolupráci v roce 2013. Věříme, že tomu bude stejně i v příštím roce.

Lucie Cerhová

Marketingová specialistka společnosti DNS

Lucie Cerhová - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Jsme rádi za obhajobu druhého místa, na druhou stranu bychom ale zase rádi postoupili o stupínek výše. Do příštího ročníku hlasování je to pro nás tedy signál a motivace k tomu, abychom se snažili ještě více.

Petr Plodík

Manažer divize IBM společnosti DNS

Petr Plodík - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

V rámci ocenění IBM konkrétně vyzdvihla fantastický výkon a podporu cross-brand prodeje IBM software a největší přeplnění ročního targetu. Děkuji tímto všem našim partnerům, kteří se na našem úspěchu podíleli a také mým kolegům v divizi IBM v DNS za dobře odvedenou práci. Jsem hrdý na to, že toto ocenění získal distributor z České republiky.

Jan Valdman

Business Development Manager ve společnosti DNS

Jan Valdman - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Z titulu IBM Champion mám upřímnou radost, beru jej jako ocenění své dlouhodobé práce. Jsem rád, že jsem byl vybrán do skupiny skvělých lidí z celého světa a velmi si toho vážím. Je to pro mne samozřejmě povzbuzení do další práce a nezávislá forma ujištění, že ji dělám správně.