logo DNS a.s.
David Pankiv

David Pankiv

Provozní ředitel společnosti DNS

LinkedIn

Z pohledu distributora a tradičního B2B modelu jde o neobvyklý krok. Nicméně v DNS již delší dobu vnímáme poptávku od našich partnerů po podobné službě. A proto jsme a velmi rádi, že KEY Trainings oslovila naše nabídka spolupráce. Jde o velmi etablovanou společnost ve vzdělávací branži s širokým spektrem nabídky vzdělávání a dlouhodobým know-how.

Samotná logistika se stala minoritním a mnohdy automatizovaným procesem distributora. Pro rozvíjení našich partnerů je logicky potřeba vzdělávání, a to ve velmi specifických oblastech.

A k tomu nám projekt Pumpedu.cz má dopomoct. Partnerům tak nabízíme další část skládačky pro úspěšné podnikání v ICT.

ICT UNIE je významným subjektem v oboru informačních technologií. Jako Value Add Distributor mnoha z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců ICT se cítíme být povinováni, stát se součástí sdružení, které spoluvytváří koncepci ICT v ČR a tím i její budoucnost.

Disponujeme mnoha službami odborníků v různých oblastech a informacemi o strategických záměrech celosvětových výrobců, které mohou přispět do diskuse o cílových konceptech a řešeních, které mají vliv na fungování ICT v ČR.

Jsme rádi, že Filip Komínek přijal příležitost ke kariérnímu růstu, což je pro nás důležité. A zároveň věříme, že pro naše obchodní partnery je to dobrá zpráva, protože Filip je v obchodních kruzích dlouhodobě respektovanou osobností.

Pro DNS je to obrovská posila a zároveň velká výzva, abychom společně s Filipem Komínkem využili maximum jeho zkušeností a znalostí.

Velmi se na spolupráci těším a věřím, že Filip bude pro naše obchodní partnery vítanou posilou do Lenovo & IBM divize.