logo INDRA Czech Republic s.r.o.

INDRA Czech Republic s.r.o.

INDRA Czech Republic, s.r.o. je dynamický IT integrátor poskytující svým zákazníkům unikátní softwarová řešení a služby. Díky naším dlouholetým zkušenostem, inovativním přístupům a produktům šitým na míru zákaznických potřeb patříme mezi špičku na mezinárodním i tuzemském IT trhu. Mezi naše tradiční produkty patří technologická řešení v oblasti Business Inteligence, Portálových řešení, ERP, IT a Aplikačního Outsourcingu.

Pod záštitou mateřské organizace Indra Sistemas se specializujeme zejména na dodávku komplexních technologických řešení pro oblasti telekomunikací, utilit, energetických trhů, veřejné správy, dopravy, obrany, zdravotnictví a financí, a to jak v rámci České republiky, tak i v dalších zemích regionu střední a východní Evropy.

Ve dvou pobočkách - v Praze a v Ostravě - zaměstnáváme více než 100 specialistů, kteří se podílí na realizaci tuzemských i mezinárodních projektů v oblasti IT poradenství, programování, vývoje, testování a integrace.

Seniorní znalosti těchto specialistů vnímáme jako naši hlavní konkurenční výhodu, která nám a umožňuje dosahovat obchodních cílů celé společnosti.

INDRA Czech Republic, s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001, ISO 27 001a osvědčení NBÚ na stupni utajení "Tajné".

Aktuální články INDRA Czech Republic s.r.o.