logo INDRA Czech Republic s.r.o.

INDRA Czech Republic s.r.o.

INDRA Czech Republic, s.r.o. je dynamický IT integrátor poskytující svým zákazníkům unikátní softwarová řešení a služby. Díky naším dlouholetým zkušenostem, inovativním přístupům a produktům šitým na míru zákaznických potřeb patříme mezi špičku na mezinárodním i tuzemském IT trhu. Mezi naše tradiční produkty patří technologická řešení v oblasti Business Inteligence, Portálových řešení, ERP, IT a Aplikačního Outsourcingu.

Pod záštitou mateřské organizace Indra Sistemas se specializujeme zejména na dodávku komplexních technologických řešení pro oblasti telekomunikací, utilit, energetických trhů, veřejné správy, dopravy, obrany, zdravotnictví a financí, a to jak v rámci České republiky, tak i v dalších zemích regionu střední a východní Evropy.

Ve dvou pobočkách - v Praze a v Ostravě - zaměstnáváme více než 100 specialistů, kteří se podílí na realizaci tuzemských i mezinárodních projektů v oblasti IT poradenství, programování, vývoje, testování a integrace.

Seniorní znalosti těchto specialistů vnímáme jako naši hlavní konkurenční výhodu, která nám a umožňuje dosahovat obchodních cílů celé společnosti.

INDRA Czech Republic, s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001, ISO 27 001a osvědčení NBÚ na stupni utajení "Tajné".

Aktuální články od INDRA Czech Republic s.r.o.