logo JOYCE ČR, s.r.o.

Nové rackové modulární VoIP ústředny WELL mPBX-300R-E1 a mPBX-300R

VoIP Ústředny WELL mPBX-300R a WELL mPBX-300R-E1 rozšiřují řadu velmi oblíbených modulárních VoIP ústředen WELL mPBX. Obě tyto novinky najdou své užité především ve středně velkých firmách a také vzdálených pobočkách větších organizací.

Obě VoIP ústředny umožňují připojení až 300 účastníků a zároveň je na nich možné vést až 60 souběžných hovorů. A co více, hovory lze nahrávat na 2,5" interní (není součástí ústředny ) nebo externí HDD. Obě tyto ústředny jsou z praktických důvodů navrženy pro montáž do racku (1U) a mají velmi kvalitní celokovové provedení.

A proč představujeme hned dvě nové ústředny? VoIP ústředna mPBX-300R-E1 totiž disponuje navíc integrovaným plnohodnotným PRI portem (podpora E1,T1 a J1 linek) pro připojení do veřejné telefonní sítě, nebo k digitální ústředně (TE/NT režim).

Obě ústředny je samozřejmě možné rozšířit také o FXS, FXO, BRI a GSM porty, které lze volitelně kombinovat (a to i dodatečně). Ústředny WELL mPBX-300R a WELL mPBX-300R-E1 nabízí svou modularitou možnost hybridních řešení (kombinace VoIP se staršími telekomunikačními zařízeními), které je velmi zajímavou alternativou pro společnosti, které ještě nejsou připraveni přejít na čisté VoIP řešení.

Obě VoIP ústředny umožňuje komfortní a velmi jednoduché nastavení přes intuitivní webový management, který má dvě úrovně - administrátorskou a uživatelskou.

Další články k tématům - BRI - E1 - GSM - PBX - PRI - rack - telefonie - VoIP

Článek JOYCE ČR, s.r.o. ze dne 12. listopadu 2012 - pondělí

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.