logo JOYCE ČR, s.r.o.

Špičkový VoIP telefon WELL SIP-T46G

Joyce představuje manažerský VoIP telefon WELL SIP-T46G - jde o naprosto nejnovější revoluční model, který se může pochlubit řadou nadstandardních funkcí a po designové stránce je skutečně velmi atraktivní.

WELL SIP-T46G slučuje nejmodernější technologie, špičkový design a uživatelský komfort. Vysokou kvalitu přenášeného zvuku zajišťuje nová technologie Optima HD, která plně využívá bezpečnostní normy a šifrování (TLS/SSL). Duální 1Gb/s switch (Router & Switch) umožňuje navíc velmi flexibilní nasazení telefonu. Plnohodnotná podpora Broadsoft umožní pom ocí Broadsoft UC zobrazovat i takové detaily, jakou jsou např. fotografie u kontaktů, atd.

Novinkou je integrovaný USB port, přes který lze pomocí Bluetooth donglu připojit i Bluetooth náhlavní soupravu. Podpora IPv6, duální 1Gb/s ethernetový port, podpora EHS pro bezdrátové náhlavní soupravy, integrace s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk a Broadsoft Broadworks), atd. umožňují nasazení i v nejmodernějších síťových infrastrukturách.

Hlavními výhodami jsou rozhodně:

Telefon WELL SIP-T46G je určen nejen pro manažery a vedoucí pracovníky, kteří ocení především gigabitové porty a velmi propraocvaný moderní design. Jistě si najde své příznivce i mezi dalšími zákazníky, kteří vyžadují kvalitní a moderní zařízení na které se mohou spolehnout.

Doporučená koncová cena WELL SIP-T46G je 4390 Kč / 176,3 EUR bez DPH.

Další články k tématům - Bluetooth - ethernet - fotografie - IPv6 - LCD - PBX - router - SSL - telefon - VoIP

Článek JOYCE ČR, s.r.o. ze dne 2. července 2013 - úterý

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.