logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
Pavel Blahut

Pavel Blahut

Expert na datová centra společnosti Schneider Electric CZ

LinkedIn

Zaslepovací panely tvoří přirozenou bariéru a významně prodlužují cestu horkého vzduchu, který se tak jenom obtížně dostane zpět do zařízení. Vynechávání zaslepovacích panelů je běžným jevem. Setkáváme se s tím u mnoha datových center, a to i přesto, že výrobci IT techniky důrazně doporučují panely používat.

Špatná recirkulace, kterou tyto problémy způsobí, může vést ke zvýšení teploty zařízení až o 8 stupňů Celsia.

Varianta 6U Wall Mount pro nástěnnou montáž je navržena pro edge computing tam, kde je prostor luxusním zbožím a odolnost nutností. Umožňuje bezpečné zavěšení výkonných a těžkých edge serverů, networking vybavení a UPS, díky čemuž nezabírá žádnou plochu na zemi a zároveň je o 60% méně rušivá v prostoru než tradiční skříně na zeď.

Bezpečnostní balení Shock Packaging umožňuje partnerům a integrátorům předinstalovat IT pro rychlé a standardizované zapojení do činnosti. Integrovaný prachový filtr a větrák zajišťují bezproblémový chod i při využití například v lehkém průmyslu.

Umělá inteligence má v rámci analytiky úplně jiné možnosti než člověk. Umožňuje nám uvažovat nad prediktivní údržbou datových center. Nová generace nástrojů DCIM bude schopna předpovědět případné selhání systému ještě dříve, než k němu dojde. Takové programy budou šetřit nejen peníze, ale i pracovní sílu a zdroje.

V oblasti umělé inteligence jsme se spojili s Microsoftem, abychom vedle vývoje společně implementovali do našich nástrojů nové a vylepšené pojistky v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naše DCIM řešení je možné vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů po registraci.

Podnikatelský systém PROFIT Ekonomický software zdarma
s antivirovým bezpečnostním řešením od ESETU. Vyzkoušej teď.
Sjednejte si naši rychlou půjčku online. Získejte 100 % úroků zpět.