logo MARBES CONSULTING s. r. o.

Na úřad jednou a dost!

Jaký je úřad budoucnosti? Takový, kam už nemusíte chodit, je vám k dispozici přímo doma a bez ohledu na úřední hodiny si zde kdykoliv vyřídíte to, co právě potřebujete. Společnost Marbes consulting představuje řešení Moje závazky.

Novinka usnadní a urychlí komunikaci občanů s úředníky, ušetří čas a zefektivní práci, která se obejde bez čekání ve frontách a stresu.

Řešení Moje závazky jako nadstavba IS PROXIO dokáže bezpečně poskytnout občanovi právě ty vybrané informace, které potřebuje, aby zaplatil místní poplatky za komunální odpad nebo za psy a zjistil, jaké má předepsané správní poplatky či pokuty.

Veškeré své závazky vůči úřadu teď občan může mít pod kontrolou z pohodlí domova, a to ve svém vlastním okně, které se na webové stránce obce otevře pouze jemu. Systém ho navíc upozorní na termíny splatnosti prostřednictvím SMS nebo emailu. A to nejlepší nakonec: všechny předepsané úhrady může rovnou i zaplatit!

S řešením Moje závazky stačí zajít na úřad jen jednou, zaregistrovat se a uzavřít smlouvu se souhlasem zpracování osobních údajů.

Totéž může občan zvládnout i prostřednictvím internetu a pošty - pomocí registračního formuláře připraví žádost a v listinné podobě ji zašle na úřad, který registrační údaje zpracuje, ověří v ISZR a vrátí smlouvu zásilkou do vlastních rukou.

Dále už jen elektronicky

Občan spolu se smlouvou získal přihlašovací údaje neboli login (username a heslo), který je evidován v systému pro správu identit EOS. Heslo si každý může prostřednictvím internetu změnit. Na základě poskytnutých registračních údajů je ověřena shoda a aktivován přenos vybraných informací registrovaných agend občana do bezpečné datové části.

Výsledek občan uvidí hned druhý den a potom kterýkoli další ve svém počítači. Jakmile otevře webovou stránku obce, stačí zadat login a bez zdlouhavého přihlašování a ověřování identity se mu zobrazí aktuální údaje o jeho závazcích. Přehled nezaplacených částek doplňují informace potřebné k jejich úhradě včetně variabilního symbolu a pro okamžitou platbu je připraven QR kód.

Už žádné složité a zdlouhavé registrace. Komunikace občanů s úřadem může být rychlá, snadná a zároveň bezpečná.

Pro více informací pište na obchod@marbes.cz.

Článek MARBES CONSULTING s. r. o. ze dne 23. srpna 2017 - středa

Další články od MARBES CONSULTING s. r. o.

Power BI Day 2018