logo PC HELP, a.s.

E-learning na kpbi.cz pro bezpečný internet

Společnost PC HELP vytvořila pro vzdělávací projekt KPBI e-learningový portál, který seznamuje širokou veřejnost s důležitými informacemi, vysvětluje pojmy a principy fungování internetu.

Vzdělávací projekt Kraje pro bezpečný internet (KPBI) vytvořila společně s dalšími partnery Asociace krajů České republiky. Cílem KPBI je informovat laickou i odbornou veřejnost o zásadách bezpečnosti práce s internetem a zvýšit tak povědomí o rizicích, která se v posledních letech stále častěji objevují, a to zejména díky rostoucí oblibě využívání sociálních sítí.

E-learningové kurzy jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly daným skupinám čtenářů a prezentují reálné příběhy uživatelů, varují před nebezpečnými postupy a radí, jak postupovat nebo kam se obrátit pro pomoc. Součástí každého kurzu je i znalostní kvíz.

"Díky společnosti PC HELP se nám podařilo nastavit jednoduché, přehledné a zároveň plně funkční řešení, které přesně splňuje naše představy. Jsem skutečně rád za profesionální přístup konzultantů společnosti," říká vedoucí projektu Tomáš Marek z Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Během roku 2015 se e-learningový portál upravoval s ohledem na cílové skupiny a další funkcionality, letošní rok na tuto spolupráci naváže a problematika bezpečnosti práce s internetem se bude i nadále rozšiřovat.

Aktuální přehled kurzů

Kurzy pro sociální pracovníky:

Kurzy pro děti a studenty:

Kurzy pro rodiče:

Kurzy pro učitele:

Článek PC HELP, a.s. ze dne 6. ledna 2016 - středa

Další články od PC HELP, a.s.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj