logo Vodafone Czech Republic a.s.

Férové tarify Vodafone zavádí účtování po vteřinách

Vodafone jako první oprátor v ČR zavádí ve svých nových Férových tarifech účtování hovorů po vteřinách - pro firemní i nefiremní zákazníky. Díky tomu jim budou účtovány domácí i mezinárodní hovory podle jejich skutečné délky.

Součástí všech nových tarifů budou také neomezené SMS. Vodafone dále zákazníkům přináší možnost využít všechny minuty v tarifech pro mezinárodní hovory do 29 zemí včetně většiny evropských států, ale také například do USA, Číny nebo Vietnamu. Férové tarify si budou moci firemní i nefiremní, noví i stávající zákazníci Vodafonu aktivovat od 27.8. 2012.

"Tento typ účtování je férový vůči zákazníkům a zároveň je to správný směr, kterým by se měl trh nyní vyvíjet", říká Mario Mele, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Hlavní výhody Férových tarifů:

Vteřinové účtování je na nových tarifech dostupné pro všechny zákazníky - firemní i nefiremní, nové i stávající a bez závazku i s ním.

Výhodnější dotované telefony

Vodafone je nadále jediný operátor na trhu, který nabízí stejně výhodné služby zákazníkům bez úvazku i s ním. Nové Férové tarify budou také dostupné bez úvazku. Aby mohl Vodafone nabízet více zvýhodněné telefony než dosud, zavádí úvazky na 24 měsíců pro zákazníky, kteří si pořídí dotovaný telefon.

V září Vodafone například nabídne:

Férové účtování šetří jednotky

Jiné než vteřinové účtování hovorů může vést k dražšímu vyúčtování za hlasové služby. Dokládají to například nezávislé údaje časopisu dTest nebo serveru Lupa.cz. Podle druhého zákazníci s účtováním 60+60 (po minutách) spotřebují při stejném počtu hovorů o 31 % jednotek více a zákazníci s účtováním 60+30 o 23 % jednotek více než zákazníci, jimž jsou hovory účtovány po vteřinách.

Další články k tématům - iPhone - operátor - SMS - tarif - telefonie - Mario Mele

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 21. srpna 2012 - úterý

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.

QuBit Conference Prague 2019 is open!