logo Agnostix, s.r.o.

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

Jiří Mach - Agnostix, s.r.o.logo Agnostix, s.r.o.LinkedIn

Salesforce hodně investuje do rozvoje AI platformy, ale prioritně se věnuje hojněji využívaným jazykům. Právě na obohacení slovní zásoby o češtinu a další jazyky našeho regionu a dobrou uživatelskou zkušenost se zaměřujeme v našem řešení.

Martin Franc

Spoluzakladatel společnosti Agnostix

Martin Franc - Agnostix, s.r.o.logo Agnostix, s.r.o.LinkedIn

V Rossie.AI spojujeme dlouholetou expertízu v budování systémů pro řízení vztahů s klienty a nástrojů pro virtuální asistenci. Zaměřujeme se na enterprise klientelu, kam přinášíme state-of-the-art technologie v oblastech umělé inteligence a zpracování přirozeného jazyka.

Při vývoji našich řešení používáme jak velké multijazyčné modely, tak i modely specializované na konkrétní úlohy. Ty pak ladíme a upravujeme na míru podle potřeb klienta.

Mário Mitas

Spoluzakladatel společnosti Agnostix

Mário Mitas - Agnostix, s.r.o.logo Agnostix, s.r.o.LinkedIn

Obavy z vojenského využití umělé inteligence jsou jistě oprávněné. Je ale potřeba upřesnit, že navzdory laickému názoru riziko jejího nasazení ve vojenském průmyslu nespočívá v tom, že by se umělá inteligence vymkla kontrole. Riziko spočívá v míře správnosti rozhodování autonomních vojenských strojů.

U kyberkriminality bych se spíše obával nástupu kvantových počítačů, které budou schopny prolomit současné šifry. Právě ty jsou dnes totiž absolutním základem soukromí v digitálním světě.