logo

Workshop pracovní skupiny Premium services mCommerce

2. června 2009 se v prostorách společnosti Vodafone uskutečnilo pod záštitou Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) každoroční setkání zástupců mobilních a fixních operátorů, partnerů a zástupců regulatorních orgánů působících v oblasti Premium SMS a Audiotexových služeb.

Partnerské setkání pořádala pracovní skupina Premium Services & mCommerce a zúčastnilo se jej více než 40 zástupců.

Cílem setkání bylo vyhodnocení fungování Premium SMS a Audiotexových služeb v uplynulém roce. Program byl zahájen zhodnocením úspěšného projektu premiumservices.cz, jehož cílem je usnadnit procesy týkající se správy Premium SMS a Audiotexových služeb a zlepšení informovanosti zákazníků.

V průběhu programu byly diskutovány Premium SMS projekty umožňující platbu nezábavného charakteru (např: SMS jízdenky, SMS parking, nákup DVD, apod.). Účastníci workshopu se dále dozvěděli informace týkající se nejčastějších přestupků porušování Kodexu Premium SMS a Audiotexových služeb a zvažovaných úprav Kodexu Premium SMS. Prezentaci zakončily informace týkající se legislativních aspektů nového loterijního zákona a novely Zákona o platebním styku.

Další články k tématům - Audiotexových - mCommerce - mobilních - Premium - služeb - SMS

Článek ze dne 10. června 2009 - středa

Další články od Asociace provozovatelů mobilních sítí

Workshop pracovní skupiny Premium services mCommerce