logo Asociace provozovatelů mobilních sítí

Pracovní skupina Premium SMS mCommerce se rozšiřuje o U:fona

Po nedávném připojení Mobilkomu a.s., provozovatele značky U:fon, jako přidruženého člena k Asociaci provozovatelů mobilních sítí (APMS), přichází na řadu start jeho aktivní účasti v pracovní skupině Premium services & mCommerce.

V síti U:fon byla od 1.5. 2010 spuštěna služba Premium SMS, jejíž pravidla a doporučení definuje právě pracovní skupina Premium services & mCommerce. Zákazníci U:fona nyní mohou např. hlasovat, účastnit se soutěží, posílat příspěvky do veřejných diskusí nebo dostávat aktuální zprávy na mobilní telefon.

Pomocí Premium SMS mají také možnost získat přístup na placené sekce webových stránek, dobíjet si kredit u různých webových služeb nebo třeba nakupovat vstupenky a jízdenky. Od 1.6. 2010 se logo U:fon objevuje i na stránkách premiumservices.cz provozovaných APMS, kde mají zákazníci U:fona možnost ověřovat funkčnost Premium SMS čísel v síti U:fon a kde najdou i kontakty na jednotlivé provozovatele služeb.

Provozovatelé a agregátoři služeb mohou zároveň na těchto stránkách rovnou zadat žádost o připojení a terminaci SMS do sítě U:fon.

Další články k tématům - Asociace - SMS

Článek Asociace provozovatelů mobilních sítí ze dne úterý 22. června 2010

Další články od Asociace provozovatelů mobilních sítí