logo

Další investice posiluje zahraniční expanzi Safetica

Safetica dlouhodobě posiluje nejen v Evropě, ale v posledních měsících také v Latinské Americe - Brazílie a Kolumbie, v USA, UAE, na Novém Zélandu a aktuálně startuje novou spolupráci v Japonsku. Svá řešení v oblasti kyberbezpečnosti firemních dat poskytuje již přes 2000 zákazníkům ve více než pěti desítce zemí.

"Ekonomické krizi navzdory, Safetica roste skokově. Několik obchodních případů se nám posunulo, ale naštěstí jenom minimum z nich bylo zrušeno. Dnes se ty posunuté obchodní případy začínají uzavírat a nové startují rychleji než kdy předtím. Meziročně tak vidíme 60% nárůst oproti roku 2019, a podle aktuálních predikcí bychom se měli dostat určitě přes dvojnásobek obratu za minulý rok. Loni Safetica se sedmdesáti zaměstnanci dosáhla na obrat převyšující 100 milionů korun," říká Richard Brulík, ředitel společnosti Safetica Technologies.

Safetica získala významnou investici 40 milionů korun od současných vlastníků pod vedením investiční společnosti Impulse Capital Ondřeje Tomka - jde již o šesté investiční kolo. Peníze jsou určeny primárně na zahraniční expanzi společnosti.

Celkově tak Safetica získala od vlastníků investice přesahující 200 milionů korun. Firma navíc vykazuje vysoký dvouciferný růst.

Prioritou společnosti je orientace na zahraniční trhy, kde má již silné jméno a postavení. Daří se jí otevírat nové distribuční kanály a strategická partnerství.

Z produktového hlediska firma plánuje posílit důraz na ochranu dat v cloudu a zrychlit distribuci směrem k MSP a SaaS.

Další články k tématům - cloud - expanze - investice - MSP - SaaS - Richard Brulík

Článek ze dne 16. června 2020 - úterý

Další články od Safetica Technologies s.r.o.