logo

iiyama ProLite E2773HDS: ergonomie a výkon

AT Computers uvádí na český a slovenský trh nový multimediální LED monitor iiyama ProLite E2773HDS poskytující uživateli komfortní použití. iiyama E2773HDS je nový člen modelové řady ProLite s 27" Full HD displejem, atraktivním designem a LED podsvícením.

Použití LED diod výrazně snižuje spotřebu elektrické energie a monitor je tak šetrný k životnímu prostředí. Moderní a distingovaný vzhled tohoto obra je podtržen tenkým rámečkem a decentním stojem. Jeho dokonalé technické parametry zajišťují plný komfort uživatele. Monitor disponuje 3 vstupy signálu.

Dva jsou digitální - HDMI a DVI - a jeden analogový D-sub. Přirozené rozlišení panelu 1920x1080, širokoúhlý formát obrazu 16:9, úroveň dynamického kontrastu 5 mil:1, vynikající doba odezvy pouze 1 ms a zabudované stereo reproduktory dělají z tohoto monitoru skvělý doplněk každého pracovního místa.

Pro co nejlepší ergonomii pracoviště je monitor také vybaven velmi variabilně nastavitelným stojanem, který umožňuje regulaci polohy monitoru až o 170° v horizontálním pohledu a o 160° z vertikálního pohledu, což je dáno použitou technologií TN.

Tento monitor je v souladu s Windows 7 i normou Energy Star 5.0. Navíc je možné jej snadno umístit na zeď díky standardu VESA.

iiyama ProLite E2773HDS - technické parametry:

Další články k tématům - DVI - E2773HDS - HDMI - LED - monitor - ProLite - VESA

Článek ze dne 10. listopadu 2011 - čtvrtek

Další články od AT Computers a.s.