logo

IPS panel iiyama ProLite X2377HDS

AT Computers uvádí na český a slovenský trh nový multimediální LED monitor iiyama ProLite X2377HDS vhodný nejen pro grafiky, ale všechny náročnější klienty. iiyama X2377HDS je novým přírůstkem v nabídce monitorů s úhlopříčkou 23".

Hlavní předností a největším lákadlem tohoto monitoru je matrice s technologií IPS. Tato technologie představuje nejlepší řešení pro LCD monitory. Spojuje pozitiva VA matrice – velmi dobré podání barev a širší pozorovací úhly a přední vlastnosti TN - krátká reakční doba. U nové třiadvacítky samozřejmě nemůže chybět rozlišení Full HD a LED podsvícení zajišťující úspornější provoz.

Jeho dokonalé technické parametry zajišťují plný komfort uživatele. Monitor disponuje 3 vstupy signálu. Dva jsou digitální - HDMI a DVI - a jeden analogový D-sub. Přirozené rozlišení panelu 1920x1080, širokoúhlý formát obrazu 16:9, úroveň dynamického kontrastu je 5 mil:1, doba odezvy 5 ms, zabudované stereo reproduktory a výjimečně dobré pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně, uspokojí nejen grafika, ale i náročného hráče.

iiyama ProLite X2377HDS - technické parametry:

Další články k tématům - DVI - HDMI - iiyama - IPS - LCD - LED - ProLite

Článek ze dne 11. listopadu 2011 - pátek

Další články od AT Computers a.s.