logo

Produkty XtremeMac v portfoliu AT Computers

Nejširší nabídka příslušenství k Apple jen u AT Computers - společnost nově získala do své distribuce také produkty XtremeMac. Populární americká značka dodává na trh příslušenství a doplňky k produktům Apple.

AT Computers nyní disponuje nejširší nabídkou Apple příslušenství na českém a slovenském trhu. Kromě XtremeMac nabízí například i portfolia značek iLuv, Belkin, Logitech, BUILT, Iomega nebo TRUST. Pro produkty XtremeMac jsou typické čisté linie, originální a zajímavý vzhled a intuitivní funkcionalita.

"Naše spolupráce se značkou Apple funguje výborně, proto jsme rádi, že můžeme k produktům nabízet i nejširší portfolio příslušenství. Apple je fenoménem - nejde jen o inovace a špičkovou technologii, ale i o výjimečný design a jedinečné řešení. Produkty značky XtremeMac všechny milovníky značky určitě potěší," říká Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Produktovou manažerkou pro XtremeMac je Monika Svobodová.

Další články k tématům - Apple - Belkin - BUILT - iLuv - Iomega - Logitech - marketing - TRUST - Xtreme - MacMartin Wanke - Monika Svobodová

Článek ze dne 21. června 2011 - úterý

Další články od AT Computers a.s.