logo

Spotřební materiál ARMOR v distribuci AT Computers

Společnost AT Computers bude prostřednictvím svých distribučních kanálů nově nabízet i kompletní portfolio produktů ARMOR - jednička ve výrobě alternativního spotřebního materiálu pro faxy a laserové, inkoustové nebo jehličkové tiskárny.

ARMOR je původně francouzská firma, která byla založena již v roce 1922. V současnosti už jde o velkou nadnárodní skupinou s 16 pobočkami a 8 moderními výrobními závody. Je světovým lídrem v termotransferových technologiích a její roční obrat společnosti je 145 milionů eur. Klíčové logistické centrum společnosti leží také v České republice - konkrétně v Českých Budějovicích.

"Snažíme se svým obchodním partnerům nabízet stále nové distribuční možnosti. ARMOR patří mezi stabilní značky, které jsou na trhu dlouhodobě úspěšné, a my jsme rádi, že jim můžeme u nás poskytnout komplexní obchodní servis," říká marketingový ředitel společnosti AT Computers Martin Wanke.

AT Computers tak navazuje na své obchodní úspěchy z poslední doby, kdy do distribuční sítě získalo řadu významných firem jako Apple, Xerox či Canon. I díky tomu vykázalo v uplynulém roce téměř 10procentní nárůst obratu.

Produktovým manažerem pro značku ARMOR u společnosti AT Computers je Jacek Frant.

Další články k tématům - ARMOR - Martin Wanke - Jacek Frant

Článek ze dne 2. března 2011 - středa

Další články od AT Computers a.s.