logo Casablanca INT s.r.o.

Petr Šimpach

Obchodní ředitel společnosti Casablanca INT

Petr Šimpach - Casablanca INT s.r.o.logo Casablanca INT s.r.o.LinkedIn

Po třech letech od kompletní změny image a korporátní identity nastal opět čas na další modernizaci. Struktura našeho nového webu by se s trochou nadsázky dala popsat jako 4x4. Čtyři produktové oblasti v ústřední grafice homepage, čtyři sekce v horním menu.

Snažili jsme se prezentaci společnosti a jejích produktů koncipovat co nejpřehledněji s důrazem na snadnou navigaci a jednoduchý, čistý, přitom však moderní grafický design.

Jitka Šváchová Fuksová

PR manažerka společnosti Casablanca INT

Jitka Šváchová Fuksová - Casablanca INT s.r.o.logo Casablanca INT s.r.o.LinkedIn

Casablanca poskytuje již historicky velké množství ICT služeb, jejichž popis je textově značně obsáhlý. V průběhu let s přibývajícími novými produkty a technologiemi tak obsah webu stále roste.

Vměstnat tak velké množství informací do jednoduše přehledné struktury, aplikovat principy moderního grafického stylu, zachovat snadné přístupy do zákaznických portálů, poskytnout prostor novým prvkům a současně optimalizovat stránky pro potřeby vyhledávačů, byl pro tvůrce webu nesnadný úkol. Věříme však, že se povedl.

Milan Švácha

Jednatel společnosti Casablanca INT

Milan Švácha - Casablanca INT s.r.o.logo Casablanca INT s.r.o.LinkedIn

Naše společnost chce svým zákazníkům poskytovat vždy co nejbezpečnější připojení k Internetu. A v dnešní době, kdy velmi často čelíme internetovým útokům, je proto nanejvýš důležité využít všech dostupných ochranných nástrojů a prostředků k ochraně a obraně infrastruktury.

Casablanca vždy dbala na bezpečnost vlastní sítě a projekt FENIX nám v tomto směru umožňuje posunout se do nejvyšší úrovně současné národní bezpečnostní strategie.

Milan Švácha

Jednatel společnosti Casablanca INT

Milan Švácha - Casablanca INT s.r.o.logo Casablanca INT s.r.o.LinkedIn

Chtěl bych znovu podotknout, že celé záležitosti je nám skutečně velmi líto, byť se stala zaviněním třetí osoby, nicméně zasáhla naše zařízení a litujeme škod našich zákazníků i chápeme jejich rozhořčení. Proces náhrady všech ztrát je nyní v rukou pojišťoven a právníků, a proto jej ani při nejlepší vůli nelze nyní nějak blíže komentovat či dokonce přesně vyčíslit celkovou sumu.

Na vyčíslení škod a ušlých zisků jednotlivých konkrétních klientů, kteří byli touto situací zasaženi, s nimi osobně pracujeme, scházíme se a výsledky požadavků řešíme individuelně.

Otázka náhrady je však také otázkou privátní, mezi dvěma smluvními stranami, a proto ji nebudeme, a ani nám nepřísluší, řešit konkrétně na veřejnosti přes média či pomocí komentářů třetích stran.

Petr Šimpach

Obchodní ředitel společnosti Casablanca INT

Petr Šimpach - Casablanca INT s.r.o.logo Casablanca INT s.r.o.LinkedIn

Minulý týden bylo objednáno rozšíření technologie cloudového řešení BIG BLUE ONE. Návrh nové architektury infrastruktury je zajišťován ve spolupráci s dodavatelem datových a výpočetních komponentů, společností Hewlett-Packard, která v projektu působí od začátku jako hlavní partner. Kromě stávajícího sekundárního datového úložiště, tedy vznikne další technologicky plnohodnotné řešení, které bude pracovat jako 100% identická replika primárního datového pole.

Toto druhé primární pole bude umístěno v lokalitě Sitel, přičemž záložní sekundární pole s pomalejší možností obnovy dat nadále zůstává ve třetí nezávislé lokalitě. Provoz zákaznických služeb na cloudu BIG BLUE ONE bude tedy nově rozložen do tří nezávislých lokalit. Termín spuštění tohoto nového druhého primárního pole je předpokládán již 1.4. 2014

Stránka 1/2 Další >