logo Casablanca INT s.r.o.
Petr Šimpach

Petr Šimpach

Obchodní ředitel společnosti Casablanca INT

LinkedIn

Po třech letech od kompletní změny image a korporátní identity nastal opět čas na další modernizaci. Struktura našeho nového webu by se s trochou nadsázky dala popsat jako 4x4. Čtyři produktové oblasti v ústřední grafice homepage, čtyři sekce v horním menu.

Snažili jsme se prezentaci společnosti a jejích produktů koncipovat co nejpřehledněji s důrazem na snadnou navigaci a jednoduchý, čistý, přitom však moderní grafický design.

Minulý týden bylo objednáno rozšíření technologie cloudového řešení BIG BLUE ONE. Návrh nové architektury infrastruktury je zajišťován ve spolupráci s dodavatelem datových a výpočetních komponentů, společností Hewlett-Packard, která v projektu působí od začátku jako hlavní partner. Kromě stávajícího sekundárního datového úložiště, tedy vznikne další technologicky plnohodnotné řešení, které bude pracovat jako 100% identická replika primárního datového pole.

Toto druhé primární pole bude umístěno v lokalitě Sitel, přičemž záložní sekundární pole s pomalejší možností obnovy dat nadále zůstává ve třetí nezávislé lokalitě. Provoz zákaznických služeb na cloudu BIG BLUE ONE bude tedy nově rozložen do tří nezávislých lokalit. Termín spuštění tohoto nového druhého primárního pole je předpokládán již 1.4. 2014