logo

COOLHOUSING.NET druhý Gigabit do NIXu

Pro zvýšení kvality služeb poskytovaných firmou Coolhousing s.r.o. a k pokrytí růstu požadavků zákazníků byla zřízena další 1Gbps přípojka do NIX.CZ. V současné době síť Coolhousing.net disponuje dvěma místními, vzájemně redundantními, gigabitovými uplinky obsluhovanými CISCO routery, a tak služby, které svým zákazníkům poskytuje jsou nyní ještě kvalitnější.

COOLHOUSING.NET, společnost specializovaná na poskytování služeb v oblasti server housingu a dedikovaných serverů od svého vzniku v roce 2004 prochází dynamickým růstem a neustále rozšiřuje portfolio svých služeb.

Svou rozmanitou nabídku služeb, housingových serverů a dedikovaných modelů serverů, společnost Coolhousing, s.r.o. na počátku tohoto roku rozšířila o poskytování virtuálního serveru založeném na principu sdílení HW pro jinak nezávislé běžící operační systémy, s neomezeným přenosem dat do zahraničí a 100 Mbps připojením v rámci ČR.

Služby díky vynikající konektivitě České Republiky, dvojitému zálohování v případě výpadku proudu, neomezenému přenosu dat včetně kvalitního non-stop zákaznickému servisu dosahují skvělého technického zázemí, profesionality a flexibilnosti.

Tímto se stávají vhodnou volbou pro náročné business řešení i pro menší firmy.

Ceny služeb začínají na 890 Kč měsíčně za virtuální root server. Veškeré informace o poskytovaných službách jsou uvedeny na 
firemním WEBu v pěti jazykových mutacích - česky, anglicky, německy, polsky a holandsky.

Článek ze dne 20. března 2007 - úterý

Další články od COOLHOUSING s.r.o.

COOLHOUSING.NET druhý Gigabit do NIXu