logo

Nejlepší serverhousing na českém trhu poskytuje Coolhousing

Serverhousing od Coolhousing je vzornou ukázkou kombinace transparentních podmínek a nejnižší ceny na českém trhu. Zjistil to průzkum nabídek poskytovatelů serverhousingu, který v polovině října 2012 provedla společnost Webdozers mezi osmi předními českými poskytovateli služeb pro koncové zákazníky.

Serverhousing společnosti Coolhousing byl plným počtem bodů hodnocen ve všech parametrech týkajících se smluvních podmínek. Jako jediný poskytovatel zveřejňuje Coolhousing veškeré potřebné detaily služeb i smluvní podmínky včetně mnohdy nepopulární agregace konektivity přímo na svých webových stránkách, díky čemuž byl mezi hodnocenými poskytovateli označen za nejvíce transparentního.

Coolhousing také nabízí nejvíce možností nastavení smluvního příkonu serverů a volby platebního období i smluvního závazku, na které navíc poskytuje největší slevy věrným zákazníkům. Například při nejdelším úvazku na dva roky získá zákazník slevu 21 % z běžné koncové ceny housingu. Platební období lze volit v délce jednoho měsíce až jednoho roku, za který Coolhousing sleví dalších 10 %. Coolhousing shodně se společností GTS získal ve srovnání 45 bodů ze 48 možných.

Po technické stránce autoři srovnání pozitivně hodnotili fakt, že Coolhousing na rozdíl od řady konkurentů provozuje vlastní datové centrum, v němž navíc umožňuje housing serverů ve skříních formátu tower.

"Srovnání ukázalo, že i díky investicím do vlastního datového centra může Coolhousing nabízet vysokou úroveň služeb a přitom dosáhnout na nejnižší cenu minimálně mezi hodnocenými poskytovateli", zhodnotil úspěch své společnosti Karel Umlauf, jednatel Coolhousingu.

Coolhousing dosáhl maximálního hodnocení v oblastech zálohovaného napájení serverů, zálohované tuzemské i zahraniční konektivity, podpory IPv6 a rovněž za možnost zákaznického přístupu k serverům a přítomnost obsluhy datového centra 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

To vše Coolhousing nabízí za nejnižší cenu ze všech srovnávaných, kdy server ve skříni formátu 2U je možné v datovém centru společnosti ve Vinohradské ulici v Praze umístit dokonce za méně než tisíc korun měsíčně.

Další články k tématům - agregace - housing - IPv6 - konektivita - průzkum - server - serverhousing - Karel Umlauf

Článek ze dne 4. prosince 2012 - úterý

Další články od COOLHOUSING s.r.o.