logo

S novým notebookem na prázdniny

Jen málo kdy se stane, že dostanete něco zadarmo. Když se tak již stane, bývá to jen maličkost, kterou možná ani nevyužijete. Ale u server hostingu Coolhousing tomu tak není. Ke kvalitnímu server housingu Vám přidáme ještě značkový notebook HP 550, který skutečně využijete.

Stačí jen málo - objednejte si v červnu server housing u Coolhousingu !

COOLHOUSING provozuje telehouse v centru Prahy v areálu Stimbuildingu na Vinohradské třídě, s přímým propojením na místní propojovací uzel NIX.CZ. Síťovou infrastrukturu tvorí dvě 2Gbit/s linky etherchannelem spolu a také v kruhu se 4x Gbit/s SFP optikami do cisco switchů, zahraniční konektivita je řešená prostřednictvím linek 1xGBit/s Interoute a 1Gbit/s Sloane - Level3. Napájení je dvojitě zálohované UPS a diesel agregáty Cummins a SDMO.

S novým notebookem na prázdniny

Na měsíc červen 2009 COOLHOUSING vyhlašuje prémiovou objednávku. Ten, kdo v červnu 2009 objedná služby v největším objemu, obdrží ke své službě značkový notebook HP 550 ZDARMA.

Je to velmi jednoduché, stačí si v termínu od 1.6. 2009 do 30.6. 2009 objednat a uhradit služby od server hostingu Coolhouing a již jste ve hře.

Podmínky :

POZOR - objednávky jednoho zákazníka se sčítají, jelikož vítěz bere vše !

Vyhodnocení

Vyhodnocení proběhne do 15.7. 2009. V objednávkovém formuláři a v blogu budeme zobrazovat tři největších objednávek. Rozhodujícím faktorem je částka bez DPH (platí i pro neplátce). S tímto pravidlem má šanci třeba i zákazník, který hodlá využít službu virtuálního privátního serveru VPS START po dobu 12 měsíců.

Při platbě služby v zahraniční méně (EUR, GBP) je rozhodující kurz v den připsání částky na účet poskytovatele.

Další články k tématům - Coolhousing - hostingu - HP - notebook - prázdniny - server

Článek ze dne 2. června 2009 - úterý

Další články od COOLHOUSING s.r.o.