logo

DataScript je autorizovaným tréninkovým partnerem MySQL/Sun Microsystems pro ČR

Autorizovaná školení oblíbeného opensource databázového systému MySQL bude v České republice jako tréninkový partner kompletně zastřešovat DataScript.

DataScript s.r.o., odborná vzdělávací a tréninková společnost, která je součástí koncernu Servodata, oznámila další rozšíření své nabídky technologických kurzů a certifikací určených pro IT profesionály. Na základě smlouvy se společností Sun Microsystems se stala autorizovaným tréninkovým partnerem pro oblast MySQL v České republice. Nabídku jeho špičkových školení tak rozšiřují nové komplexní programy, které účastníkům kurzů přiblíží možnosti databází MySQL v několika volitelných úrovních hloubky informací.

MySQL je celosvětově nejoblíbenějším open-source databázovým softwarem, který se může pochlubit více než 100 miliony distribuovaných či stažených kopií. Díky své rychlosti, spolehlivosti a jednoduchému používání se MySQL stal vyhledávanou volbou pro řadu webových či dalších IT řešení. Systém MySQL v současné době používá mnoho velkých a dále rostoucích firem, jako například Yahoo!, Alcatel-Lucent, Google, Nokia, YouTube, Wikipedia a další giganti světového IT trhu.

Vlajkovou lodí nabídky MySQL je MySQL Enterprise - komplexní set produkčně testovaného softwaru, proaktivních monitorovacích nástrojů a podpory dostupné v rámci ročních subskripcí. Databázi MySQL vlastní, vyvíjí a podporuje společnost Sun Microsystems, která dlouhodobě patří k největším světovým přispěvovatelům do open-source oblasti softwaru.

"Společnost DataScript opět potvrdila dlouhodobou snahu stát se partnerem významných firem dodávajících uznávaná softwarová řešení," řekla Iveta Babulenková, ředitelka společnosti DataScript. "Autorizovaná školení MySQL navíc skvěle doplní naší nabídku prestižních a vysoce ceněných vzdělávacích programů z oblasti podporovaných řešení na bázi open-source."

V současné době DataScript vypisuje otevřené termíny školení na středně pokročilou úroveň znalostí: MySQL for Database Administrators (součástí tohoto kurzu je první výkonnostní certifikace MySQL for DBAs!) a MySQL for Developers. K oběma pětidenním kurzům v ceně 1199 eur bez DPH navíc běží lákavá promoakce - zájemci o některé z těchto školení, kteří se zaregistrují do 31.12. 2009, k němu navíc získají i 8GB multimediální přehrávač iPod Touch!

Kromě dvou aktuálně vypsaných kurzů plánuje společnost DataScript během příštího roku dále rozšiřovat svoji nabídku na školení pokročilé úrovně, např. pro oblast MySQL Performance Tuning a další.

Další články k tématům - certifikace - datascript - IT - Microsystems - mysql - open-source - Sun - školení - Iveta Babulenková

Článek ze dne 16. prosince 2009 - středa

Další články od DataScript s.r.o.