logo

DataScript je novým tréninkovým partnerem Microsoftu

Společnost DataScript, odborné vzdělávací a tréninkové centrum a součást skupiny Servodata, se stává autorizovaným tréninkovým partnerem Microsoftu a doplňuje tak své portfolio o školení produktů Microsoft pro IT profesionály.

Jako Microsoft Certified Partner for Learning Solutions bude DataScript nabízet především pokročilé kurzy, zaměřené na serverová, virtualizační a bezpečnostní řešení Microsoftu, určené pro IT profesionály. Díky partnerství s Microsoftem mohou nyní zákazníci DataScriptu využívat kompletní portfolio kurzů nejen z oblasti open source, ale i proprietárních řešení IT infrastruktury.

Zároveň s rozšířením nabídky kurzů se společnost DataScript stane testovacím centrem Prometric. Absolventi školení Microsoft a Symantec mohou nyní nově rovnou projít i mezinárodně uznávanými certifikačními testy odborné kvalifikace, přímo v prostorách společnosti DataScript.

"Servodata patří mezi největší distributory našich produktů na českém trhu, proto je poskytování tréninků pro IT profesionály společností DataScript logickým krokem, který velmi vítáme," říká Michal Marek, Partner Account Manager ve společnosti Microsoft.

Hlavní výhody pro zájemce o IT školení a certifikace :

"Ze zkušenosti víme, že absolventi našich školení ve většině případů provozují heterogenní prostředí infrastruktury IT, kdy se jednotlivé systémy a technologie doplňují," dodává Iveta Babulenková, ředitelka společnosti DataScript. "Nyní mohou naši zákazníci výhodně kombinovat stávající nabídku školení s tréninkem administrace produktů Microsoft a navíc rovnou složit zkoušky pro certifikaci odborné kvalifikace."

Další články k tématům - kurzy - kvalifikace - školení - Michal Marek - Iveta Babulenková

Článek ze dne 26. srpna 2010 - čtvrtek

Další články od DataScript s.r.o.