logo DataScript s.r.o.

Vzdělávací centrum DataScript je novým školicím partnerem Oracle

Společnost DataScript s.r.o., odborné vzdělávací a tréninkové centrum - součást skupiny Servodata, se stala autorizovaným tréninkovým partnerem společnosti Oracle.

Se statusem Oracle Approved Education Center bude DataScript zajišťovat autorizovaná certifikační školení k softwarovým produktům Oracle. Základ nabídky školení k technologiím Oracle tvoří kurzy a certifikace k MySQL, celosvětově nejrozšířenějšímu open source databázovému softwaru.

"Oracle je největším světovým dodavatelem podnikového softwaru, s čímž samozřejmě souvisí také značná poptávka po kvalitně vyškolených, certifikovaných specialistech," dodává Iveta Babulenková, ředitelka společnosti DataScript. "Autorizace pro poskytování školení k produktům Oracle významným způsobem doplňuje naše portfolio předních světových dodavatelů softwaru, na jejichž produkty se u nás mohou IT specialisté proškolit a certifikovat.“"

Školicí a tréninkové středisko DataScript poskytuje kromě školení k produktům Oracle současně i autorizovaná školení a tréninky k technologiím Microsoft a EMC. DataScript je zároveň jediným autorizovaným tréninkovým partnerem pro školení k produktům Symantec a Red Hat v ČR.

Další články k tématům - certifikace - MySQL - Oracle - Red Hat - školení - Iveta Babulenková

Článek DataScript s.r.o. ze dne středa 1. prosince 2010

Další články od DataScript s.r.o.