logo DATASYS s.r.o.

Nemocniční systém MEDEOR HIS získal ocenění na IDET 2011

Společnost DATASYS se letos poprvé představila na mezinárodním veletrhu IDET 2011. Vyvrcholením akce bylo vyhlášení prestižních ocenění udělených mezinárodní novinářskou porotou, z nichž si společnost DATASYS odnesla cenu za nemocniční systém MEDEOR HIS.

"Naši premiéru na veletrhu IDET 2011 jsme využili k představení několika řešení a produktů, pro které je společné jejich využití v oblastech obrany, bezpečnosti a integrovaného záchranného systému," říká Iva Herlesová, ředitelka společnosti DATASYS. "Máme velikou radost, že nemocniční systém MEDEOR HIS zaujal odbornou porotu a získal prestižní ocenění."

Společnost DATASYS pro svoji premiéru využila nabídku hlavního mediálního partnera veletrhu společnost MS Line a v rámci její expozice představila návštěvníkům veletrhu i odborné veřejnosti nově vyvinutý nemocniční informační systém MEDEOR HIS, taktický senzor ForestGuard pro systémy monitorování a detekce, zabezpečený USB flash disk s 256-bitovým hardwarovým šifrováním IronKey a technologickou platformou UMS WorkMate pro robustní a zabezpečenou mobilní komunikaci.

Cenu z rukou náčelníka Generálního štábu Armády České republiky armádního generála Vlastimila Picka převzala ředitelka a jednatelka společnosti DATASYS Iva Herlesová. Slavnostního aktu se zúčastnil i senátor Tomáš Kladívko, člen Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost a náměstek ministra obrany Michael Hrbata.

Letošní jedenáctý ročník veletrhu IDET byl pořádán souběžně s mezinárodním veletrhem požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS / ISET 2011 se společným podtitulem Veletrhy integrovaného záchranného systému. K účasti se přihlásilo 369 firem z 26 zemí světa a pavilony veletrhu prošlo více než 27 000 návštěvníků.

Článek DATASYS s.r.o. ze dne pondělí 30. května 2011

Další články od DATASYS s.r.o.