logo Dell Technologies

Jeffrey Boudreau

Prezident divize infrastrukturních řešení společnosti Dell Technologies

Jeffrey Boudreau - Dell Technologieslogo Dell TechnologiesLinkedIn

Spolupráce společností Dell a Red Hat je klíčová v našem úsilí o vybudování multicloudového ekosystému, který zákazníkům nabízí větší flexibilitu a výběr při vývoji nových a modernizaci stávajících aplikací v multicloudových prostředích.

S nástroji Dell APEX a Red Hat OpenShift se mohou vývojáři soustředit na tvorbu inovativních produktů a služeb a odstranit některé problémy s podpůrnou infrastrukturou.

Douglas Schmitt

Prezident divize služeb společnosti Dell Technologies

Douglas Schmitt - Dell Technologieslogo Dell TechnologiesLinkedIn

IT ještě nikdy nemělo důležitější úlohu. Zatímco poslání zůstává stejné - zajistit, aby uživatelé mohli zůstat produktivní a systémy v chodu - provozní otázky jsou dnes podstatně komplikovanější než dříve, zejména s ohledem na neustále rostoucí objemy dat a příležitosti v edge oblasti. Náš přístup k IT službám je založený na umělé inteligenci, adaptabilitě a nepřetržité aktivitě, se zohledněním dnešní reality i budoucích potřeb zákazníků.

Smyslem nových schopností je pomoci manažerům IT předvídat a udržovat si náskok a zároveň umožňovat pracovníkům po celém světě pokračovat ve spolupráci a inovacích bez přerušení.

Deepak Patil

Viceprezident a generální ředitel pro cloudové platformy a řešení společnosti Dell Technologies

Deepak Patil - Dell Technologieslogo Dell TechnologiesLinkedIn

Data a pracovní zátěže existují všude - na okraji sítě, v ústředních datových centrech a ve veřejných cloudech. A zatímco objem dat a množství aplikací narůstá, IT prostředky a rozpočty nikoli. Aby podniky dokázaly data využít k odlišení od konkurence, potřebují mít možnost je efektivně a konzistentně spravovat bez ohledu na jejich umístění.

Dell Technologies Cloud přenáší to nejlepší z veřejného cloudu do datového centra a to nejlepší z datového centra do veřejného cloudu a odstraňuje komplexitu, takže podniky mohou věnovat méně času správě infrastruktury a více času svým zákazníkům.

Dan Inbar

Prezident a generální ředitel divize datových úložišť společnosti Dell Technologies

Dan Inbar - Dell Technologieslogo Dell TechnologiesLinkedIn

Podle odhadů se objem nestrukturovaných dat, která podniky uchovávají v podobě souborů nebo objektů, do roku 2024 ztrojnásobí a nic nenaznačuje tomu, že by tempo růstu mělo polevit. V dnešní datové éře podniky potřebují jednoduchý, nenáročný a ekonomický způsob, jak ukládat a využívat nestrukturovaná data k inovacím, odlišení od konkurence a rychlejšímu uvádění produktů na trh.

Řada Dell EMC PowerScale představuje základ, který podniky potřebují ke smysluplnému obchodnímu využití potenciálu svých dat, bez ohledu na to, kde je mají umístěná.

Petr Biskup

Global Alliances Manager společnosti Dell Technologies

Petr Biskup - Dell Technologieslogo Dell TechnologiesLinkedIn

Dell je v České republice dlouhodobým dodavatelem řešení pro společnosti poskytující hostované služby. Nyní těmto firmám nabízíme užší formu spolupráce, která jim kromě klasických partnerských benefitů může přinést i nové obchodní případy. V podstatě z našich spokojených zákazníků uděláme spokojené partnery.

Pokud si zákazník nemůže dovolit jednorázovou investici do hardwaru nebo nedokáže přesně odhadnout potřebnou kapacitu infrastruktury či její vývoj, cloud service provider partneři jsou tu právě pro něj.

Stránka 1/2 Další >