logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Marek Sojak

Print marketing manager společnosti HP pro Českou republiku a Slovensko

Marek Sojak - HEWLETT-PACKARD s.r.o.logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.LinkedIn

V éře hybridní práce, kdy firmy mění své pracovní prostory, roste poptávka po vysoce výkonných řešeních v malých a flexibilních kancelářích. Naše nová řada Color LaserJet Pro 3000 je vybavena inovativní technologií TerraJet a přináší výjimečnou kvalitu barev, profesionální rychlost a energetickou účinnost v kompaktním provedení.

Optimalizací správy tiskáren umožňujeme malým a středním podnikům šetřit peníze, čas a úsilí, a zároveň zajišťujeme vysokou kvalitu výtisků, ochranu citlivých informací a snadnou adaptaci na prostředí zaměřené na spolupráci a růst.

Kateřina Barbier

Generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko

Kateřina Barbier - HEWLETT-PACKARD s.r.o.logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.LinkedIn

Umělá inteligence představuje příležitost ke změně dynamiky naší práce, může vytvořit pozitivnější a produktivnější prostředí pro všechny. Abychom podpořili větší pochopení a přijetí AI, musí vedoucí pracovníci převzít iniciativu, přesvědčit zaměstnance o potenciálu umělé inteligence, vzdělávat je a stát v čele její efektivní integrace.

V neustále se vyvíjejícím pracovním prostředí, kde se firmy snaží dosáhnout maximálního zapojení a produktivity zaměstnanců, stejně jako o udržení jejich motivace, se strategická integrace umělé inteligence ukazuje jako vhodný základ pro transformaci.

Erika Lindauerová

Generální ředitelka HP pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Erika Lindauerová - HEWLETT-PACKARD s.r.o.logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.LinkedIn

Dnes je již běžnou praxí, že si lidé formou předplatného v rámci streamovacích služeb zajišťují přísun seriálů, ale třeba i her. Věříme proto, že si lidé tento princip oblíbí i u tisku. Kromě toho, že mohou ušetřit na nákladech, je hlavní devízou služby HP Instant Ink pohodlí. Nemusíte si dělat starosti s náplněmi v tiskárně. Jsou vždy k dispozici, když musíte urgentně vytisknout důležitý dokument.

Službu HP Instant Ink považuji za velmi praktickou, využíváme ji spolu s tiskárnou opravdu každodenně. Je skvělé, že pokud by měly náplně dojít, systém vás překvapí svou předvídavostí a zajistí jejich dodání, takže jste vždy zásobení. Pro HP je velmi důležitý také ohled na životní prostředí - důkazem toho je cíl společnosti stát se do roku 2030 nejudržitelnější IT firmou na světě.

Důraz na ekologii se týká i tisku, tedy i služby HP Instant Ink, která podporuje udržitelný životní styl. Při každém doručení nové dávky inkoustu proto zákazník obdrží obálku na recyklaci prázdné tiskové kazety s předplaceným poštovným.

Marek Sojak

Print marketing manager společnosti HP pro Českou republiku a Slovensko

Marek Sojak - HEWLETT-PACKARD s.r.o.logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.LinkedIn

Nová kampaň k předplatnému HP Instant Ink je cílená na stávající zákazníky a bude trvat až do 31. 1. 2023. Skládá se ze dvou částí - akviziční a retenční.

Každý nový předplatitel zaregistrovaný na základě doporučení získá na vyzkoušení tříměsíční předplatné HP Instant Ink zdarma a stejnou odměnu získá náš stávající zákazník, který doporučení odešle.