logo HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Inovace inkoustových multifunkčních tiskáren HP OfficeJet

Portfolio inkoustových multifunkčních tiskáren HP OfficeJet se špičkovými technologiemi je určeno pro všechny typy kanceláří - od domácích až po velké firmy. Představené novinky - tonerová technologie nové generace HP DeskJet All-in-One řady 2800 a inovované portfolio OfficeJet Pro. Nejnovějším přírůstkem mezi laserovými tiskárnami je nová řada HP Color LaserJet 3000, která byla představená spolu s tonerovou technologií HP TerraJet.

Inovované portfolio OfficeJet Pro - od domácích kanceláří po velké firmy

Nová řada tiskáren HP OfficeJet Pro, zahrnující modely 8100, 9100 a 9700, přináší vylepšené možnosti tisku pro domácí kanceláře i velké firmy. Tyto všestranné multifunkční tiskárny nabízejí profesionální kvalitu inkoustového tisku, širokou škálu konektivity přes spolehlivé WiFi připojení a vysokou úroveň zabezpečení díky HP Wolf Security. Každý model je navržen s ohledem na specifické potřeby uživatelů a poskytuje jedinečné funkce optimalizované pro různé pracovní scénáře.

HP OfficeJet Pro 8100 All-in-One Printer

Modely řady 8100 jsou ideální pro domácí kanceláře, kde je žádoucí tichý a efektivní tisk. Tiskárna má režim tichého tisku, dual-band WiFi pro stabilní připojení a díky HP Wolf Essential Security také zajištěnou ochranu před kybernetickými hrozbami. Navíc je kompatibilní s HP Smart app, jež umožňuje snadný tisk, skenování a kopírování přímo ze smartphonu.

Představené modely HP OfficeJet 8122e a HP OfficeJet 8132e se liší v pokročilých funkcích skeneru, možnostech připojení (portech), spotřebě energie.

HP OfficeJet Pro 9100 All-in-One Printer

Model 9100 je navržený pro rostoucí firmy, které potřebují robustní tisková řešení. Nabízí vstupní zásobník na 250 stran, rychlost tisku až 22 stránek za minutu a pokročilé skenovací funkce - např. automatický podavač dokumentů pro oboustranné skenování. Pro zajištění bezpečnosti je tu podpora HP Wolf Pro Security, ve výbavě nechybějí ani technologie pro maximálně spolehlivé WiFi připojení.

Představené modely HP OfficeJet Pro 9120e a HP OfficeJet Pro 9132e se liší v rychlosti tisku, počtu zásobníků papíru, tedy i vstupní kapacitě jeho zásob a rychlosti skenování.

HP OfficeJet Pro 9700 All-in-One Printer

Modely řady 9700 jsou špičkovým řešením pro velké kanceláře a pracovní skupiny, zajišťují profesionální barevný inkoustový tisk až do velikosti A3. Mají rozšířené možnosti správy tiskových úloh a podporují vysoce objemový tisk díky extra velkým inkoustovým kazetám a vylepšeným automatickým podavačem dokumentů.

Jsou navržené s důrazem na udržitelnost, obsahují až 30 % recyklovaného plastu. Bezpečnostní prvky jako HP Wolf Pro Security a dvoupásmové WiFi s funkcí samoléčení zajišťují vysokou úroveň ochrany a spolehlivé připojení.

Tiskárny HP OfficeJet Pro 9700 jsou tedy výkonným a ekologicky šetrným řešením pro rostoucí podniky, které vyžadují pokročilé tiskové funkce.

Představené modely HP OfficeJet Pro 9720 a HP OfficeJet Pro 9730 nahrazují typy 7720 a 7740.

Tiskárny HP DeskJet All-in-One a HP ENVY pro domácí uživatele

Tiskárny HP Deskjet a 2810e a 2820e jsou prostorově úsporné a cenově dostupné multifunkční barevné tiskárny, které jsou ideální pro domácí použití a nabízí řadu možností bezdrátového tisku. Aplikace HP Smart App (dostupná pro systémy iOS a Android) umožní snadné nastavení tisku, skenování a kopírování z chytrého zařízení. Tisknout je možné také v rámci WiFi sítě nebo pomocí USB.

Multifunkční barevné inkoustové tiskárny HP ENVY 6420 a HP ENVY Inspire 7220 jsou bezproblémové tiskárny, které spolehlivě zvládnou všechny základní úlohy, aniž by zatěžovaly životní prostředí nebo peněženku uživatele.

Materiály pro školní projekt, tvorba prezentace do práce nebo galerie fotografií, to vše zvládnou tiskárny HP ENVY s vynikající kvalitou a jednoduchostí.

Jejich pokročilé funkce a snadné ovládání zajišťují, že můžete rychle a efektivně převést digitální nápady na hmatatelné výstupy.

Nová řada kancelářských laserových tiskáren HP Color LaserJet 3000

Jako nejnovější přírůstek do portfolia špičkových kancelářských tiskáren představila společnost HP Inc. novou řadu tiskáren HP Color LaserJet 3000. Je určená pro zákazníky, kteří vyžadují vysoký výkon při malých rozměrech. Představuje nejnovější zařízení využívající energeticky úspornou technologii TerraJet, jež zajišťuje ostré barvy a vysokou rychlost tisku.

Tisk je pro malé a střední podniky (SMB) velmi důležitý. Zhruba 80 % z nich dává stále přednost kombinaci digitálních a tištěných materiálůi. Při výběru tiskárny je pro ně důležitá především kvalita tisku a barvy, které přitahují pozornost zákazníků.

"V éře hybridní práce, kdy firmy mění své pracovní prostory, roste poptávka po vysoce výkonných řešeních v malých a flexibilních kancelářích. Naše nová řada Color LaserJet Pro 3000 je vybavena inovativní technologií TerraJet a přináší výjimečnou kvalitu barev, profesionální rychlost a energetickou účinnost v kompaktním provedení. Optimalizací správy tiskáren umožňujeme malým a středním podnikům šetřit peníze, čas a úsilí, a zároveň zajišťujeme vysokou kvalitu výtisků, ochranu citlivých informací a snadnou adaptaci na prostředí zaměřené na spolupráci a růst," říká Marek Sojak, Marketing manager CEP ECE & CZ/SK Lead.

Inovativní nástroje nové řady HP Color LaserJet Pro 3000:

Nová kvalita barev s technologií TerraJet

Tonerová technologie nové generace TerraJet společnosti HP má jedinečné složení toneru, které poskytuje sytější a ostřejší barvy. Technologie TerraJet nabídne uživatelům nové řady Color LaserJet Pro 3000 o 11 % živější barvyi a o 18 % vyšší rychlost tiskuii. Kromě vylepšení u řady 3000 umožňuje technologie TerraJet také snížit spotřebu energieaž o 27 %iii a snížit množství plastů v tonerových kazetách až o 28 %, což zákazníkům pomáhá dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti.

Nová řada tiskáren HP Color LaserJet Pro 3000 je součástí širšího portfolia tiskáren formátu A3 a A4, které bylo kompletně přepracováno pro hybridní kanceláře a nabízí konzistentní řešení pro malé firmy i podnikové zákazníky.

Společnost HP byla nedávno oceněna cenou A4 Line of the Year od společnosti Keypoint Intelligence. Ocenění se uděluje jednou ročně, na základě přísného laboratorního testování a hloubkového průzkumu trhu vyzdvihuje nejlepší ucelenou hardwarovou řadu. Zařízení jsou hodnocena podle spolehlivosti, užitné hodnoty, použitelnosti, kvality obrazu a rychlosti.

Představené tiskárny + ceny bez DPH na HPmarketu

Článek HEWLETT-PACKARD s.r.o. ze dne čtvrtek 9. května 2024

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Inovace inkoustových multifunkčních tiskáren HP OfficeJet

Umělá inteligence má potenciál zlepšit náš vztah k práci

Nová řada velkoformátových tiskáren HP Latex 630

HP Indigo 200K otevírá dveře dalším zpracovatelům tisku flexibilních obalů

Nová tisková řešení HP Color LaserJet 4000

Předplatný tisk HP Instant Ink přináší výhody českým domácnostem

Nová HP řešení pro hybridní práci

Inkoustové a laserové tiskárny HP v cashback akci

Trendy v oblasti komerčního tisku pro rok 2023

Získejte předplatné služby HP Instant Ink na tři měsíce zdarma

Lepší ochrana koncových zařízení s HP Wolf Security

Nové HP LaserJet multifunkce pro kvalitní a levný tisk

HP PageWide Advantage 2200 podporuje rozvoj podnikání v oblasti komerčního tisku

Moderní pokladní systém pro malé a střední obchody a pohostinství

Pracovní stanice pro profesionály za výhodnou cenu

Pavel Klimuškin - nový obchodní ředitel HP pro segment SMB v regionu CEE

Jan Zadák: nový president pro podnikové služby HP v regionu EMEA

ProLiant Gen8: nová generace serverů HP

Alza.cz: Partner roku 2011 a absolutní vítěz prodeje produktů a služeb HP

Software HP ALM 11 urychluje práci s aplikacemi

PaulMcCartney.com: pohodlný přístup k obsahu i funkcím digitální knihovny

Kateřina Braithwaite: nová alianční manažerka HP

Microsoft a HP společně ve vývoji i nabídce řešení privátního a veřejného cloudu

Spolupráce SAP a HP přináší zrychlení přechodu do cloudu

HP Peer Motion: software pro sdružené ukládání

Výzkum HP odhaluje nárůst nákladů v souvislosti s počítačovou kriminalitou

HP Always On Support: nový model spolupráce s partnery

Servery HP ProLiant zlepšují podmínky výzkumu v oblastech energetiky a astrofyziky

HP POD 240a: energeticky nejúspornější modulární datové centrum na světě

IT služby pro NASA zajistí HP

HP Get Thin Guarantee: služba s garancí snížení požadavků na kapacitu úložných systémů

Digitální knihovna bezpečně uchová duševní majetek Paula McCartneyho

Always On Support: nový portál zákaznické podpory HP

HP Prepaid Card Services: bezpečné a finančně efektivní řešení předplacených karet

HP A-series 10500: výkonný přepínač pro video a mobilní aplikace

HP FlexNetwork: jednotná architektura připravuje firmy na budoucnost

Petr Skořepa: nový ředitel divize HP Networking pro ČR

Jan Zadák: nový výkonný viceprezident HP v divizi Enterprise Business

ISO 20000 pro HP Enterprise Services

Senta Čermáková: vítěz ankety Manažer roku 2010

Coca-Cola využije technologické služby HP

HPstorage.cz: zaměřeno na úložné systémy HP

HP ESM: řešení pro správu zdrojů energie

Spolupráce HP a VMware při vývoji bezpečnostních technologií pro cloud

HP je celosvětovou i českou jedničkou prodeje serverů v roce 2010

HP Mobile Access Solution: řešení pro vysokorychlostní mobilní přístup nové generace

HP TippingPoint: řešení pro dokonalejší zabezpečení sítí

HP Critical Facilities Implementation: nová služba pro návrh a budování datových center

Síťové technologie HP pro výzkumné centrum CERN

HP Hybrid Delivery: nová éra cloud computingu