logo

Alza.cz: Partner roku 2011 a absolutní vítěz prodeje produktů a služeb HP

Společnost HP Česká republika vyhlásila na slavnostním večeru v restauraci Duplex v Praze nejlepší obchodní partnery roku 2011. Nejúspěšnější prodejci a obchodní partneři zde převzali ceny z rukou zástupců vedení.

Absolutním vítězem napříč kategoriemi a Partnerem roku 2011 se stala společnost Alza.cz, která realizovala v loňském roce nejvyšší obrat prodeje produktů a služeb HP. Obhájila tak své loňské vítězství.

Ocenění za druhé místo v kategorii Partner s největším obratem v prodeji produktů a služeb HP v roce 2011 převzali zástupci společnosti AutoCont CZ a třetí místo obsadila společnost Aitcom.

Vítězem kategorie HP Commercial Distributor roku se stala společnost eD’system Czech a HP Enterprise Distributorem roku se stala společnost DNS.

"Přestože vítěz může být v každém závodě obvykle pouze jeden, my považujeme za vítěze všechny naše obchodní partnery. Hlavně jejich zásluhou nám patří přední pozice na trhu a zákazníci mohou využívat mnoha kontaktních míst, kde jsou jim prodejci připraveni plně se věnovat, vybrat jim ta nejlepší řešení a služby, případně vyřešit problémy", řekl Jan Kameníček, generální ředitel společnosti HP Česká republika.

Ceny HP Partner roku za fiskální rok (listopad 2010 - říjen 2011) byly uděleny nejen prodejcům s nejvyšším obratem prodeje všech produktů a služeb, ale také za dílčí výsledky v jednotlivých produktových divizích HP.

Přehled oceněných HP Partnerů roku

Partner s největším obratem produktů a služeb:

  1. Alza.cz
  2. AutoCont
  3. Aitcom

HP Commercial Distributor roku:

HP Enterprise Distributor roku:

Ocenění za prodeje produktů Divize podnikových systémů:

Ocenění za prodeje produktů Divize osobních počítačů:

Ocenění za prodeje produktů Divize zobrazování a tisku:

Další články k tématům - Ocenění - Partner - Storage - tisk - Jan Kameníček

Článek ze dne 10. února 2012 - pátek

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.