logo

Kateřina Braithwaite: nová alianční manažerka HP

HP rozšiřuje manažerský tým své lokální pobočky - na pozici alianční manažerky nastoupila od začátku nového fiskálního roku Kateřina Braithwaite. Zaměří se zejména na vylepšování programů pro alianční partnery a rozvoj nových segmentů na trhu.

Mezi hlavní úkoly Kateřiny Braithwaite patří zejména zodpovědnost za vztahy s aliančními partnery a jejich další rozvoj, hledání a řízení dalších obchodních příležitostí a rozvoj nových segmentů na českém trhu. Bude rovněž zajišťovat koordinaci obchodní strategie pro koncové zákazníky tak, aby bylo HP schopno nabídnout větší množství komplexních řešení zákaznických potřeb v nejvyšší kvalitě a nejkratší možné době.

"Během dosavadní práce pro HP prokázala Kateřina výborné manažerské zkušenosti a cit pro úspěšné strategie. Posun na pozici alianční manažerky je logickým vyústěním její dosavadní činnosti", řekl Pavel Klimuškin, ředitel divize HP ESSN. "Kateřina má všechny předpoklady k tomu, aby na pozici alianční manažerky dokázala úspěšně řídit obchodní příležitosti a vztahy HP s klíčovými partnery."

Před svým nástupem do společnosti HP v roce 2010 získávala Kateřina Braithwaite zkušenosti jako člen managementu ve společnostech s mezinárodní působností, v oborech od ocelářství až po kosmetický průmysl. Působila na různých pozicích, mimo jiné jako manažerka pro prodej a marketing ve společnosti Voest Alpine, ředitelka pro rozvoj obchodu a vzdělávání v Mary Kay, nezávislá konzultantka pro strategický rozvoj či osobní kouč.

Kateřina Braithwaite je absolventkou Vysoké školy báňské v Ostravě, kde v roce 1988 získala magisterský titul v oboru systémové inženýrství. Studia poté rozšířila postgraduálem na Mezinárodním institutu aplikovaných systémových analýz (International Institute of Applied System Analysis) ve Vídni. Kateřina Braithwaite je vdaná, má 2 děti, hovoří plynně anglicky, německy a rusky. Jejími nejoblíbenějšími volnočasovými aktivitami jsou golf, lyžování a tanec.

Další články k tématům - vzdělávání - Pavel Klimuškin - Kateřina Braithwaite

Článek ze dne 4. ledna 2012 - středa

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.