logo

Jan Zadák: nový president pro podnikové služby HP v regionu EMEA

Jan Zadák přebírá s okamžitou platností roli presidenta divize podnikových služeb (HP Enterprise Services) pro region Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA). Jan Zadák se zaměří zejména na další rozvoj spolupráce s největšími podnikovými zákazníky.

Jan Zadák - "veterán" na IT trhu s více než 20letými top manažerskými zkušenostmi, bude reportovat Johnu Visentinovi, výkonnému vicepresidentovi a celosvětovému řediteli divize HP Enterprise Services.

V nově vytvořené pozici presidenta pro podnikové služby v regionu EMEA bude Jan Zadák řídit rozsáhlý mezinárodní tým, jehož hlavní výzvou je citlivé využívání špičkového produktového portfolio HP ke spolehlivému pokrytí náročných technologických výzev největších podnikových zákazníků.

Jan Zadák bude rovněž zodpovědný za účast HP při strategických obchodních příležitostech a výběrových řízeních velkých zákazníků.

Ve své předešlé pozici výkonného vicepresidenta pro globální obchodní aktivity HP vedl Jan Zadák týmy specialistů nabízejících zákazníkům a partnerům komplexní portfolio HP řešení a ucelených integrovaných systémů. Ještě před tím pracoval Jan Zadák jako senior vicepresident a výkonný ředitel jednotky HP Enterprise Business v regionu EMEA.

Spolupráci s HP zahájil již v roce 1997, kdy nastoupil do společnosti Compaq Computer Corporation, kde postupně zastával různé vedoucí manažerské pozice, nejprve na tuzemském trhu a později i na úrovni regionu EMEA, včetně zemí střední a východní Evropy. HP koupilo společnost Compaq Computer v roce 2001.

"Největšími přednostmi Jana Zadáka pro jeho novou pozici jsou obrovské obchodní zkušenosti a hluboké zaujetí pro splnění nejnáročnějších požadavků zákazníků", řekl John Visentin. "Jeho silné vůdčí schopnosti a obchodní prozíravost pomohou HP v dalším obchodním růstu podnikových služeb, cloudu, optimalizace informací a bezpečnosti."

Další články k tématům - cloud - EMEA - Jan Zadák - John Visentin

Článek ze dne 1. června 2012 - pátek

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.