logo

Moderní pokladní systém pro malé a střední obchody a pohostinství

HP Engage One Prime je nový praktický all-in-one pokladní systém. Rychle se spouští, výborně si rozumí s oblíbeným softwarem a platebními službami. Uživatele potěší cenovou dostupností, spolehlivostí a zabezpečením.

Pokladní systém HP Engage One Prime bude k dispozici v černé a bílé barvě a za rozumnou cenu nabídne zákazníkům perfektní spojení moderního designu se sofistikovaným sjednoceným řešením.

Čistou prodejní plochu zaručí promyšlené vedení kabelů a flexibilní 14palcový dotykový displej s Full HD rozlišením, který lze pohodlně naklánět, nebo dokonce překlápět mezi prodavačem a zákazníkem. U vybraných modelů je dostupný také volitelný zabudovaný displej na straně zákazníka.

Pokladní systém HP Engage One Prime je okamžitě připravený k použití, které je přitom velice jednoduché, všestranné a bezpečné. Napomáhají tomu vestavěné periferie jako čtečka magnetických pásků a NFC čipů pro ověření uživatele a kamera pro skenování QR kódů a zboží.

Možnosti lze dále rozšířit volitelnými periferiemi1, jako je tiskárna účtenek, skener čárových kódů, čtečka otisků prstů pro lepší zabezpečení, zásuvka na peníze a iButton čtečka. Výhodou je i zcela bezproblémové propojení s oblíbenými pokladními softwary a platebními službami třetích stran.

All-in-one řešení běží na operačním systému Android 8.1 s přidanou vrstvou zabezpečení a hardwaru v čele s výkonným vícejádrovým procesorem Qualcomm APQ8053 a výpočetní rychlostí, pamětí a úložištěm dle volby zákazníka.

V náročném prostředí se hodí také rozšířená ochrana v podobě balíčků Care Pack až na tři roky. Doplňkové služby typu HP Care Service jsou volitelné a úroveň služeb a rychlost vyřízení požadavků se mohou lišit v závislosti na lokalitě.

Pokladní systém HP Engage One Prime bude v České republice možné objednávat od března 2019. Přidat se k podpoře tohoto nového systému již plánují i další nezávislí prodejci maloobchodního softwaru jako talech, Wynd, Systopia, Extenda Retail a Protel.

HP bude celosvětově rozšiřovat spolupráci s dalšími vybranými poskytovateli platebních služeb a nezávislými prodejci softwaru (ISV), aby HP Engage One Prime co nejvíce provázalo s dostupnými pokladními softwarovými řešeními.

Článek ze dne 23. ledna 2019 - středa

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.