logo

Pracovní stanice pro profesionály za výhodnou cenu

Nový HP EliteDesk 705 Workstation Edition je profesionální zařízení pro uživatele, kteří k práci potřebují silný počítač a uvítají přechod na výkon na úrovni pracovní stanice, ale hraje pro ně zásadní roli cena.

Nový model stolního počítače s profesionálními certifikacemi umožňuje bezproblémový multitasking s certifikovaným softwarem, poradí si i s offline renderováním a 3D modelováním v CAD aplikacích. Nechybí mu ale ani pokročilé zabezpečení a funkce pro snadnou správu.

Zákazníci si stále více žádají profesionální funkce a kvalitní hardware, které jim dnes mohou nabídnout i pracovní stanice entry nebo střední úrovně. Oproti předchozí generaci je u nového modelu od HP patrný výrazný skok vpřed především v efektivitě práce.

Uživatel může plnit více úkolů najednou díky až osmijádrovým procesorům AMD Ryzen PRO, až 16 vláknům a výběru z profesionálních grafických karet.

Systém díky tomu zvládne například i renderování, umožní zkrátit čas obnovení sestavy v SOLIDWORKS nebo Inventoru a zajistí hladký chod při interakci viewportů s 3D prvky.

Počítač byl navíc výrobcem optimalizován pro použití profesionálních softwarových aplikací od předních poskytovatelů jako SolidWorks eDrawings, Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit a SketchUp.

Jako správná pracovní stanice je HP EliteDesk 705 Workstation Edition vybaven silným zabezpečením proti stále nebezpečnějšímu malwaru.

Jeho součástí jsou u HP již tradiční, hardwarově posílená řešení umožňující samoopravu systému, jako například ochrana BIOSu s názvem HP Sure Start Gen42.

Dostal ale také HP Manageability Integration Kit Gen23, který umožňuje snadnou správu velkého množství zařízení.

Cena a dostupnost

HP EliteDesk 705 Workstation Edition bude v České republice dostupný od listopadu za cenu začínající na 16900 Kč bez DPH.

Další články k tématům - 3D - AMD - AutoCAD - Autodesk - certifikace - malware - multitasking - pracovní stanice - renderování - Ryzen

Článek ze dne 8. října 2018 - pondělí

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.