logo

Nové WiFi routery WELL

Společnost JOYCE ČR připravila na září 2012 dva nové produkty - WiFi routery WELL WRC7010N a WELL WRC7100N. WiFi router je zařízení pro připojení menší domácí nebo firemní (SOHO) sítě a k internetu. Do sítě lze připojovat jakákoliv klientská zařízení - PC, mobilní telefony s WiFi, WiFi IP telefony, tiskárny, síťové disky apod.

WiFi router WELL WRC7010N

Pokud jste si oblíbili rychlost a výkonnost WiFi routeru WRC7000N, ale upřednostnili byste levnější alternativu se stejnou rychlostí, potom jistě uvítáte WiFi router WELL WRC7010N, se dvěma fixními anténami a s velice zajímavou cenou.

Model je vhodný mimo jiné pro rychlý přenos velkého množství dat.

WiFi rouer WELL WRC7100N

Z modelu WRC7000N vychází také druhá novinka, WiFi router WELL WRC7100N, jehož rychlost je násobena vestavěnými gigabitovými porty. Zařízení navíc disponuje funkcí inteligentního shaperu, nemůže se tedy stát, že Vám jeden stahující počítač zablokuje celý přístup k Internetu. Funkce blokuje obsazení 100 % kapacity linky a vždy udržuje v rezervě potřebnou kapacitu linky i pro ostatní uživatele. Optimální poměr cena/výkon bude pro Vás jistě neméně zajímavý.

Díky novému chipsetu Ralink a gigabitovým portům jde o ideální zařízení pro rozvod vysokorychlostního internetu, nebo pro připojení NAS (síťové úložiště) s vysokou rychlostí.

Další články k tématům - router - SOHO - telefonie - úložiště - WiFi

Článek ze dne 28. srpna 2012 - úterý

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.