logo

Produkty WELL v novém katalogu JOYCE

Od září 2012 je v platnosti nový katalog produktů WELL. Naleznete zde především žhavé novinky a to i ty, které se teprve připravují pro uvedení na trh v následujících měsících. Katalog je rozšířen také o informace k proviznímu prodeji služeb a o malé překvapení.

V katalogu WELL produktů, služeb a nápadů přinášíme přehled komunikačních produktů značky WELL. Ale nejen to. Firemní zákazníci i domácí uživatelé v něm najdou i pomoc při ujasnění možností, jak řešit internetovou (VoIP) telefonii, internetové připojení a rozvedení Internetu v budovách.

V úvodní části katalogu naleznete základní informace a přehled dále používaných pojmů, následuje přehled produktů značky WELL s uvedením jejich nejdůležitějších parametrů. V závěrečné části naleznete varianty řešení s jejich výhodami i nevýhodami, které pomohou s výběrem nejvhodnějšího řešení.

Připravované novinky na říjen 2012

Další zajímavé produkty z oblasti WiFi:

Připravujeme také další z řady oblíbených hybridních modulárních VoIP ústředen WELL mPBX-300R a WELL mPBX-300R-E1, které rozšiřují řadu modulárních VoIP ústředen WELL mPBX.

Umožňují připojení až 300 účastníků a zároveň je na nich možné vést až 60 souběžných hovorů a hovory nahrávat na interní nebo externí HDD. Oba modely jsou montovatelné do racku a mají kvalitní kovové provedení.

Model mPBX-300R-E1 disponuje navíc integ rovaným plnohodnotným PRI (podpora E1,T1 a J1 linek) portem pro připojení do veřejné telefonní sítě, nebo k digitální ústředně (TE/NT režim).

Obě ústředny je možné rozšířit i o FXS, FXO, BRI a GSM porty, které lze volitelně kombinovat (a to i dodatečně).

Další články k tématům - BRI - GSM - PBX - telefonie - VoIP - WiFi

Článek ze dne 2. října 2012 - úterý

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.