logo

VoIP řešení WELL: jen výhody a sleva na hardware

Společnost JOYCE až do 31.10. 2012 poskytne 5% slevu na hardware všem zákazníkům, kteří si objednají VoIP řešení na platformě WELL. Na základě našich zkušeností s VoIP projekty všech velikostí vytvoříme komplexní komunikační řešení.

VoIP technologie umožňuje přenos digitalizovaného hlasu prostřednictvím internetu, intranetu nebo jiného datového spojení. Ačkoli ani tyto hovory nejsou zcela zdarma, cena je nesrovnatelná. K tomu přispívá i fakt, že při využívání VoIP neplatíte paušální poplatky za ISDN, HTS atd.

V dnešní době řeší snad všichni, jak ušetřit a přitom nepřijít o zažitý komfort. Stejné je to i u telefonování, které využívá mnoho z nás stále častěji. I zde existují možnosti jak oproti klasické telefonii ušetřit a to bez ztráty komfortu, na který jsme zvyklí.

Příklad malého VoIP řešení pro společnost s 15 zaměstnanci

Pro kalkulaci návratnosti je třeba spočítat nejdříve orientační měsíční náklady na zaměstnance. Ty činí v našem příkladu přibližně 50000 Kč - 6 obchodníků, 9 pracovníků podpory prodeje, jako jsou administrativa, marketing, manažer.

Současný stav volání se řeší pomocí 2 ISDN linek zapojených do starší ISDN ústředny, za kterou jsou běžné analogové telefony. Celková průměrná měsíční provolávka je 30 hodin a poměr volání do jednotlivých sítí je následující: 70 % - pevné linky, 10 % - mobily, 20 % - zahraniční volání.

Jak naše modelová firma ušetří a kolik to vlastně bude:

Měsíční úspora s VoIP je 3801 Kč a při investici 25000 Kč do VoIP řešení (ústředna, koncová zařízení a instalace) je její návratnost 7 měsíců.

Této společnosti jsme navrhli plnohodnotné VoIP řešení (VoIP ústředna, koncové zařízení - IP telefony, implementační práce), které odbourá paušální poplatky za pevné linky a podstatně sníží cenu provolávky.

Značkou WELL se nehonosí jen VoIP telefony a zařízení, ale i řada WiFi či ADSL produktů a příslušenství. Veškeré reference ale nenahradí vlastní zkušenost. Unikátnost produktů WELL nejlépe poznáte, když si je sami vyzkoušíte! Právě nyní máte výjimečnou možnost!

JOYCE má bohaté zkušenosti vycházející ze znalosti telekomunikačního prostředí a požadavků zákazníků.

Další články k tématům - ADSL - ISDN - PBX - telefon - telefonie - VoIP - WiFi - zdarma

Článek ze dne 11. září 2012 - úterý

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.