logo

WiFi novinky v sortimentu WELL

Společnost JOYCE představuje poslední WELL novinky - Dual-Band Gigabit router WRC8500AN Dual, USB klient standardu 802.11 a/b/g/n WCU450AN Dual a kombinovaný ADSL WiFi N router DA-150N s podporou IPv6.

WELL WRC8500AN Dual-Band Gigabit router standardu 802.11 a+n

Díky gigabitovým portům je router ideálním zařízením pro rozvod vysokorychlostního Internetu nebo pro připojení NAS (síťové úložiště) s velmi vysokou rychlostí.

Přenos dat rychlostí až 450 Mb/s umožní práci i s velmi náročnými aplikacemi (YouTube, streaming hudby, velmi rychlé a bezproblémové stahování i velkých souborů, filmů, přehrávání v HD rozlišení, apod).

Router pracuje souběžně ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což ještě násobí bezdrátový výkon zařízení.

Kvalitní signál zajistí 3 externí 3dBi antény, samozřejmostí je i regulace výstupního výkonu. Zařízení nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení a řadu speciálních funkcí. MBSSID umožní poskytnout obchodní nebo soukromé návštěvě připojení k internetu, aniž by byla ohrožena vnitřní síť, protože přístroj nabízí více navzájem oddělených WiFi sítí.

Doporučená koncová cena je 1624 Kč bez DPH / 63,70 EU R bez DPH.

WELL WCU450AN Dual - USB klient

WiFi N USB klient standardu 802.11 a/b/g/n pro bezdrátové připojení počítače k síti s velmi vysokou rychlostí 450 Mb/s. Je vynikající pro velmi rychlý přenos bezdrátových multimediálních streamů, sdílení souborů a hraní online her. Zařízení umí pracovat i ve frekvenčním pásmu 5 GHz.

USB klient je vybaven interní výklopnou anténou. Pomocí WPS tlačítka (podpora silných zabezpečovacích prvků bez složitého procesu nastavování) snadno připojíte WELL WCU450AN k bezdrátovému Access Pointu (také s podporou této funkce). Zařízení nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení.

Doporučená koncová cena je 648 Kč bez DPH / 25,40 EUR bez DPH.

WELL DA-150N - kombinovaný ADSL WiFi N router

Kombinovaný ADSL WiFi N router standardu 802.11 n, s rychlostí 150 Mb/s, se čtyřportovým switchem pro rychlé připojení a bezpečné bezdrátové sdílení ADSL Internetu a propojení počítačů v síti. Zařízení podporuje IPv6!

Bezpečnostní funkce, kterými je ADSL zařízení WELL DA-150N vybaveno, splňují vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu a ochranu přenesených dat - vestavený Firewall, IP filtrace, VPN pass through aj.

Pro maximální bezpečnost je vestavěný firewall zapnutý už v defaultní konfiguraci. I zabezpečení WiFi části je na vysoké úrovni - WEP/WPA/WPA2 šifrování a možnost ověřování na Radius serveru. Mezi další funkce zařízení patří i funkce Multi BSSID nabízející více navzájem oddělených sítí.

Díky přednastaveným parametrům můžete router po instalaci ihned používat. V některých případech je však potřeba zadat uživatelské jméno a heslo k Vašemu ISP a zvolit parametry ADSL linky. Konfigurace routeru se provádí přes přehledné webové rozhraní nebo přes Telnet.

Doporučená koncová cena je 716 Kč bez DPH / 28,10 EUR bez DPH.

Další články k tématům - ADSL - IPv6 - ISP - NAS - router - streaming - šifrování - VPN - WELL - WEP - WiFi - WPA - WPS - YouTube

Článek ze dne 22. října 2012 - pondělí

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.