logo

WRC7100N a WRC7010N: nové WiFi routery WELL

JOYCE ČR představuje dva nové WiFi routery WELL - WRC7010N a WRC7100N s unikátní variabilitou funkčních režimů, výborným poměrem cena/výkon, vysokou rychlostí a kvalitním zabezpečením, které tak doplňují úspěšný model WELL WRC7000N.

Všechna zařízení značky WELL jsou samozřejmě dodávána s českým a slovenským návodem k instalaci. 

Doporučené koncové ceny nových WiFi routerů WLL:

WELL WRC7100N - WiFi N 300 Mb router s gigabitovými porty

Z modelu WELL WRC7000N vychází také naše druhá novinka, WiFi router WELL WRC7100N, jehož rychlost je oproti nižším modelům ještě násobena vestavěnými gigabitovými porty. Zařízení navíc disponuje funkcí inteligentního shaperu, nemůže se tedy stát, že Vám jeden stahující počítač zablokuje celý přístup k Internetu.

Funkce totiž blokuje obsazení 100% kapacity linky a vždy udržuje v rezervě potřebnou kapacitu linky i pro ostatní uživatele. Díky novému chipsetu Ralink a gigabitovým portům jde o ideální zařízení pro rozvod vysokorychlostního internetu, nebo pro připojení NAS (síťové úložiště) s vysokou rychlostí.

WiFi router WELL WRC7100N nabízí navíc optimální poměr mezi cenou a výkonem. Rychlost WiFi je jako u ostatních modelů z této řady 300 Mb/s (standard 802.11 b/g/n), zařízení disponuje dvěma fixními 3 dBi anténami a vysokou úrovní zabezpečení (WPA2, WPA-AES, WPA-Radius).

Ideální je tedy jak pro snadné vytvoření bezpečné bezdrátové sítě a využívání aplikací, které je třeba velmi dobře zabezpečit (například internet banking), tak pro sdílení rychlého internetového připojení.

WELL WRC7100N disponuje množstvím pokročilých funkcí, které jistě ocení i velmi nároční uživatelé, a to MBSSID, VLAN, TurboNAT, iDBM a QoS a stejně jako předchozí model WELL WRC7010N přináší unikátní variabilitu funkčních režimů (Gateway, AP, Bridge, Klient bez NAT, Repeater, WDS).

Stejné je i WPS tlačítko společně s tlačítkem pro vypnutí WiFi nebo celého přístroje či rodičovská kontrola přístupu na Internet.

WiFi router WELL WRC7100N nabízí také možnost montáže na zeď.

WELL WRC7010N - nový 300 Mb WiFi N router za skvělou cenu

Když jsme přemýšleli, jak nejlépe doplnit sortiment našich WiFi routerů, chtěli jsme zachovat především výkonnost a rychlost oblíbeného modelu WELL WRC7000N. Model WELL WRC7010N těmto požadavkům naprosto vyhovuje, díky jeho parametrům se nám však povedlo nastavit pro Vás velmi atraktivní pořizovací cenu.

WiFi router WELL WRC7010N je díky rychlosti WiFi 300 Mb/s (standard 802.11 b/g/n), dvěma fixním 3 dBi anténám a výbornému zabezpečení (WPA2, WPA-AES, WPA-Radius) vhodný nejen pro běžné surfování po Internetu, hraní on-line her a sdílení souborů v síti, ale například i pro bezpečnou práci s dnes již nezbytným internet bankingem.

Dalšími funkcemi, které jistě oceníte, jsou například MBSSID, Wireless Schedule či QoS. WiFi router WELL WRC7010N navíc přináší vysokou variabilitu funkčních režimů (Gateway, AP, Bridge, Klient, Repeater, WDS).

Samozřejmostí je WPS tlačítko společně s tlačítkem pro vypnutí WiFi nebo celého přístroje či rodičovská kontrola přístupu na Internet.

Router navíc nabízí i možnost montáže na zeď.

Další články k tématům - Gateway - QoS - Repeater - router - úložiště - VLAN - WiFi - WPA - WPS

Článek ze dne 27. září 2012 - čtvrtek

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.