logo KPCS CZ, s.r.o.

IT práce ve společnosti KPCS CZ, s.r.o.

Security Architect

Máš zkušenosti s návrhy security řešení? Chceš se podílet na zvyšování kybernetické bezpečnosti u zákazníků v ČR i ve světě? Baví Tě hledat bezpečnostní řešení a chceš pracovat na velmi zajímavých projektech? Našimi zákazníky jsou organizace po celém světě, kterým pomáháme s řízením kybernetické bezpečnosti v jejich IT a OT prostředích.

Microsoft Azure Infra Architect/Azure Consultant

Chceš být součástí zkušeného týmu, který navrhuje zákazníkům v ČR a v zahraničí řešení postavená na cloudových službách Microsoft Azure? Baví Tě implementace takových řešení? Pak se u nás určitě najdeš.

Tech Sales Security Consultant

Chceš se podílet na zvyšování kybernetické bezpečnosti u zákazníků v ČR i ve světě? Hledáme zkušeného konzultanta, technicky zapáleného s obchodním myšlením (Tech Sales) pro oblast Cyber Security. Tvým úkolem bude spojení obchodních a marketingových aktivit s technologickou znalostí. Našimi zákazníky jsou organizace po celém světě, kterým pomáháme s řízením kybernetické bezpečnosti v jejich IT a OT prostředích. Našimi technologickými partnery pro CyberSec oblast jsou především Microsoft a Stormshield.

Architect/Consultant Microsoft 365

Máš zkušenosti s návrhem řešení na platformě Microsoft 365? S nasazováním nástrojů M365? Chceš se podílet na zajímavých projektech u našich zákazníků v ČR i v zahraničí? Chceš dál odborně růst, držet se na špičce? Ozvi se a společně to probereme.