logo KPCS CZ, s.r.o.

IT práce ve společnosti KPCS CZ, s.r.o.

Microsoft Presale Architect - Modern Datacenter

Baví Tě navrhovat řešení založená na Microsoft technologiích? Jsi rád tím, kdo technicky podporuje svými návrhy obchodní tým při navrhování řešení pro zákazníky – organizace všech velikostí a typů? Chceš se stát součástí týmu expertů v oddělení Service Design?

Marketing a produkt manager

Chceš se podílet na digitálních inovacích u zákazníků v České republice i ve světě? Baví Tě marketing a produktový management? Máš spoustu nápadů a chceš uplatnit svoji kreativitu? Tak neváhej a dej nám o sobě vědět, aby ses mohl/a přidat na cestu k úspěchu týmu IT odborníků zaměřených na moderní cloudové technologie. CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT: tvorbu a realizaci marketingové a produktové strategie, podílet se na řízení značky ve vztahu k produktům společnosti a cílovému trhu + zastřešovat produktovou strategii a produktový management, budeš pečovat o produktové portfolio+ +udržovat dobré vztahy se zákazníky a podporovat zákaznickou loajalitu + spolupracovat na společných marketingových aktivitách s Microsoft + analýzu, vyhodnocování a reporting marketingových aktivit + zvyšovat pozitivní míru.zákaznické zkušenosti.

Microsoft Presale Architect - Modern Collaboration

Baví Tě Microsoft technologie? Chceš pracovat na zajímavých projektech? Pomáhat zákazníkům v Čechách i zahraničí řešit jejich potřeby? S kolegy, kteří patří ke špičkám v oboru? Přidej se k nám - budeš součástí oddělení Service Design a budeš udávat krok.

Microsoft Presale Architect - Modern Device

Líbí se ti kombinace Microsoft technologie a technická podpora pre-salesu procesu? Práce na inovativních projektech pro významné zákazníky v Čechách i zahraničí? Vystupování na konferencích? To vše Ti můžeme nabídnout. Pokud jsme Tě zaujali, pojďme se potkat.