logo SUSE LINUX, s.r.o.
Daniel Nelson

Daniel Nelson

Viceprezident produktů a řešení pro SUSE

LinkedIn

SUSE pomáhá firemním zákazníkům transformovat se na softwarově definovanou infrastrukturu, aby mohli pokračovat v inovacích, konkurenceschopnosti a růstu na současných trzích. Také poskytujeme nástroje, které organizace potřebují k efektivnímu řízení a provozování smíšených prostředí.

SUSE Manager spravuje fyzická, virtuální a cloudová prostředí, vše z jediné centralizované konzole. Je to součást transformace IT, která snižuje náklady, zjednodušuje chod a zvyšuje obchodní agilitu.

Jedná se o řešení založené na potřebách zákazníků, které bylo vyvinuto společně s Microsoftem a poskytuje pokročilou vysokou dostupnost a zabezpečení úložišť pro SAP HANA Large Instances, které zákazníci potřebují. Pro společnost Azure dodáváme platformu certifikovanou pro SAP, která je již předkonfigurovaná a schopná zajistit svým zákazníkům vyšší produktivitu.

SUSE umožňuje podnikům s open source řešeními, jako je toto, implementovat nejlepší řešení digitální transformace a realizovat správu hybridního a více cloudového prostředí, které je předpokladem pro nepřetržité inovování, konkurenceschopnost a růst.