logo SUSE LINUX, s.r.o.
Gerald Pfeifer

Gerald Pfeifer

Viceprezident programů pro produkty a technologie společnosti SUSE

LinkedIn

Nemohu být více poctěn a nadšen. Dostávám možnost být součástí openSUSE projektu z pozice předsedy představenstva, což je úžasné. Spolupráce v openSUSE komunitě přispěla k vytvoření mimořádných distribucí Linuxu a já se těším na to, jak budeme pokračovat v růstu nejen v oblasti Linuxu, ale i nástrojů s ním spojených.

openSUSE je doslova na špici a vzhledem k pokračujícímu trendu, kdy se open source stává stále častěji součástí kritické infrastruktury firem, a to i z pohledu jejich byznys strategie. Pro openSUSE komunitu i open source obecně to je velmi vzrušující doba.

SUSE poskytuje vysoce produktivní řešení pro dodávky nativních cloud aplikací. Naším cílem je identifikace hlavních open source technologií, jejich spojení a dodání zákazníkům v jednom balíku, tak aby jejich použití dávalo smysl. Dnes v SUSE Cloud Application Platform přinášíme, z pohledu produktivity práce, bezkonkurenční řešení spojením Cloud Foundry modelu s moderní Kubernetes infrastrukturou.

Tato unikátní kombinace dává našim zákazníkům možnost snížit komplexitu a zvýšit agilitu v dnešní době digitalizace.

Společnosti jsou pod neustálým tlakem, aby byly více agilní a ekonomicky efektivní, a tedy i konkurenceschopné, rostly a přežily. Pro růst a pokrok musí využít všechny dostupné digitální prostředky a informace. SUSE Enterprise Storage je cenově dostupné řešení postavené na verzi Ceph Luminous, jehož správa ve firemní infrastruktuře je jednoduchá a zároveň toto řešení využívá inovativní open source technologie bez nutnosti pořizovat drahý proprietární hardware.

Poskytuje vysoce škálovatelné a odolné prostředí, které v jednotném softwarově definovaném clusteru umožňuje provozovat objektové, blokové a souborové úložiště zároveň.

Spolupráce SUSE a Microsoftu je založená na prohlubujících se požadavcích zákazníků, kteří žádají inovace bez dopadu na kontinuitu jejich businessu. Optimalizovaný SUSE Linux Enterprise Server pro provoz platformy Azure ve veřejném cloudu je přímým dopadem otevřenosti SUSE pro řešení skutečných výzev, se kterými se zákazníci potýkají.

První linuxové jádro jádro SUSE Linux Enterprise 15 je vyladěné pro platformu Microsoft Azure a dává tak jejím zákazníkům vyšší flexibilitu, efektivitu a zpřistupňuje novou funkcionalitu Microsoft Azure.

Za celých 25 let praxe s open source softwarem jsme se naučili průběžně přizpůsobovat potřebám našich klientů, partnerů a také trhu. Do nového produktu SUSE OpenStack Cloud 8 jsme implementovali naše know-how společně s novými zlepšeními, která posílí jeho pozici na trhu s open source cloud softwarem.

Díky své rychlosti, jednoduchosti a flexibilitě je nová verze našeho SUSE OpenStack Cloud pro klienty rozhodně zajímavá. Škála hardwarové certifikace a kvalitní podpora virtualizace, kterou SUSE OpenStack Cloud nabízí, nemá na trhu konkurenci a svým klientům nabízí skvělou volbu pro řešení softwarově definovaných infrastruktur.

Stránka 1/2 Další >