logo SUSE LINUX, s.r.o.
Sander Huyts

Sander Huyts

Viceprezident pro obchod společnosti SUSE

LinkedIn

SUSE je již dlouhou dobu jedničkou v open source vzdělávání a naše dosavadní spolupráce s akademickou sférou nám umožnilo v poměrně krátkém čase pracovat s velkým počtem škol. Jsme odhodláni pěstovat dovednosti v open source a vzdělávat studenty na univerzitách. Chápeme, že to je kritické pro dlouhodobé udržení zdravého stavu našeho odvětví a že jde o základní stavební kámen moderních technologií.

Budeme pokračovat v získávání zdrojů a podpory, abychom zajistili možnost dalšího rozvoje open source. Poptávka po dovednostech a znalostech z open source světa je vysoká a každoročně se ještě zvyšuje.

Jako otevřená společnost v oblasti open source softwaru a technologií SUSE připravuje učitele a studenty pro budoucnost pomocí volného přístupu k našim rozsáhlým znalostem technologií a softwaru.

Akademický program společnosti SUSE je jednoduchý způsob, jak vzdělávat akademické instituce, aby mohly poznat hodnotu technologií SUSE, získávat školicí materiály a přizpůsobené nabídky bez jakéhokoli účastnického poplatku nebo požadavku na minimální objednávku.

Jsme odhodláni pomáhat školám pomocí nástrojů a technologií, které potřebují, a připravit tak studenty na budoucnost.