logo OKsystem s.r.o.
Ivo Rosol

Ivo Rosol

Ředitel vývojové divize společnosti OKsystem

nic

Malé firmy často nemají vlastní IT odborníky a potřebují jednoduše nasaditelné systémy nenáročné na údržbu. Plnohodnotné podnikové řešení typu Babelbox zajistí komunikační bezpečnost i pro nejmenší společnosti.

Není nutné akceptovat jako standard nezabezpečenou komunikaci, která je rizikem pro obchodní informace, odborné know-how a další chráněné údaje. A nemusíte mít vlastní serverovnu, stačí malý Babelbox.

Některé biometrie umí příslušný software dokonce rozpoznat lépe než člověk - jde například o biometrie ruky, chůze nebo oční duhovky. Poskytuje tak možnost automaticky nalézt a rozpoznat konkrétního jedince mezi mnoha jinými.

Systémy založené na biometrii je proto přínosné používat pro zajištění nezastupitelnosti a řízení logické i fyzické bezpečnosti. Pro některé naše zákazníky jsme například implementovali docházkový systém se čtečkami otisků prstu.

Osobně očekávám, že pozitivní roli v budoucí adopci biometrických technologií přinesou mobilní telefony, ve spojení s bezkontaktními platbami a mobilním bankovnictvím.

Náš systém OKbase je určen pro podniky všech velikostí, od malých až po veliké s celorepublikovou působností, jako je právě BILLA. Zároveň se umíme přizpůsobit různým odvětvím podnikání - od výroby přes obchod a služby až po veřejnou správu.

Naši zákazníci po nasazení našeho systému nejen výrazně ušetří na nákladech, ale hlavně zjednoduší a zefektivní řízení a administraci všech personálně mzdových procesů.