logo Sophos
Kris Hagerman

Kris Hagerman

Generální ředitel společnosti Sophos

LinkedIn

SurfRight je rostoucí a ziskovou firmou se zavedenou základnou zákazníků a s portfoliem, které se může pochlubit osvědčenou bezpečnostní funkcionalitu.

Tým této společnosti vyvinul výkonné a inovativní technologie ochrany koncových bodů nové generace, které nabízí pokročilou ochranu více různorodých prvků, a to včetně prostředků pro zmírnění dopadů incidentů. Současně jde přitom o technologie, které jsou velmi snadno použitelné.

Sophos učinil další významný krok v oblasti bezpečnosti nové generace. Organizace všech velikostí vědí, že potřebují chránit koncové body i sítě a zajistit si tak dva základní pilíře, na kterých stojí strategie IT bezpečnosti. Nicméně tyto dvě izolované skupiny spolu dosud vzájemně nekomunikovaly - důsledkem této nezávislosti byla jak mnohem nižší efektivita ochrany, tak i obtížnější správa.

A pouze naše společnost dokázala propojit špičkové technologie na ochranu sítí s prvotřídními technologiemi na ochranu koncových bodů do jedné ucelené integrované a koordinované podoby. Je to právě synchronizovaná ochrana, která umožňuje nabídnout všem firmám dokonalejší bezpečnost i správu.