logo Sophos

Joe Levy

Technický ředitel společnosti Sophos

Joe Levy - Sophoslogo SophosLinkedIn

Když jste zasaženi útokem, je čas extrémně důležitý. Každá minuta mezi úvodní kompromitací a neutralizací se počítá, jelikož útočníci pokračují v životním cyklu útoku. Pokročilé útoky mohou rychle zastavit provoz podniku a IT manažeři, kteří zažili ransomware z první ruky, to velmi dobře vědí, když uvádějí, že je potřeba věnovat proporcionálně více času reakci na incident a méně času prevenci hrozeb, než ti, kteří zatím zasaženi nebyli.

Sophos Rapid Response narušuje aktivní útoky, čímž eliminuje složitý a časově náročný proces zastavení odhodlaných útočníků, takže se organizace mohou rychleji vrátit ke svému běžnému provozu.

Patrick Müller

Channel Account Executive Czech Republic + Slovakia společnosti Sophos

Patrick Müller - Sophoslogo SophosLinkedIn

IT organizacím chybí dostatečné zdroje, aby mohly reagovat na rostoucí množství jak těch neměnných, tak i neustále se vyvíjejících kybernetických útoků. Pokročilé hrozby vyžadují inteligentní, prediktivní bezpečnostní řešení, která využívají více vrstev ochrany a mohou spolupracovat jako jeden systém.

Konzole Sophos Central umožňuje partnerům i jejich zákazníkům přistupovat ke všem Sophos technologiím nové generace z jediné lokality a dosáhnout na všechny výhody synchronizované ochrany.

Patrick Müller

Channel Account Executive Czech Republic + Slovakia společnosti Sophos

Patrick Müller - Sophoslogo SophosLinkedIn

Intercept X for Server with EDR poskytuje kriticky důležité přehledy o stavu zabezpečení cloudu u různých poskytovatelů cloudových služeb v jediné, snadno použitelné konzoli pro správu, takže mohou organizace eliminovat tyto incidenty ještě dříve, než způsobí škody.

Patrick Müller

Channel Account Executive Czech Republic + Slovakia společnosti Sophos

Patrick Müller - Sophoslogo SophosLinkedIn

Současným trendem v oblasti IT bezpečnosti je její zajištění formou služby. Tento přístup umožňuje zákazníkům eliminovat rizika spojená s kybernetickými hrozbami a se ztrátou, zneužitím nebo zcizením dat díky expertním znalostem a moderním bezpečnostním technologiím partnera, kterými sami zpravidla nedisponují.

Těší nás, že společnost Comtec využívá náš Program MSP Connect Flex, aby mohla reagovat na požadavky zákazníků, kteří se tak mohou více soustředit na předmět svého podnikání než zajišťování bezpečnosti.

Chester Wisniewski

Hlavní výzkumník společnosti Sophos

Chester Wisniewski - Sophoslogo SophosLinkedIn

Vyspělejší protivníci, jako jsou operátoři za ransomwarem Maze, nejenže zašifrují soubory, ale současně kradou data za účelem jejich možného zveřejnění nebo vydírání. Nedávno jsme na použití této taktiky upozornili u ransomwaru LockBit. Někteří útočníci se také pokoušejí smazat nebo jinak sabotovat zálohy, aby pro oběti bylo těžší data obnovit, a tím zvyšují tlak na zaplacení.

Způsobem, jak se vypořádat s těmito škodlivými tahy, je udržovat zálohy off-line a používat efektivní, víceúrovňová bezpečnostní řešení, která detekují a blokují útoky v jejich různých fázích.

Stránka 1/6 Další >