logo realme
Madhav Sheth

Madhav Sheth

Prezident společnosti realme International Business Group

LinkedIn

Kromě poskytování prémiových produktů a služeb uživatelům se snažíme převzít společenskou odpovědnost. Ačkoli jsme na trhu teprve tři roky, neustále směřujeme k tomu, abychom se stali ekologickým a udržitelným technologickým hráčem.

Chceme minimalizovat náš dopad na životní prostředí snížením emisí uhlíku a zpřístupněním udržitelnosti zákazníkům. Hledáme různé cesty, aby naše činnosti byly čistší a udržitelnější.

Tento úspěch je důkazem toho, jak dobře bylo realme po celém světě přijato. Udělali jsme od roku 2018 velké pokroky. Od samého začátku jsme se soustředili na své poslání přinášet technologické inovace a stylový design pro mladé uživatele za přijatelnou pořizovací cenu.

A číselná řada realme je ztělesněním této mise.

Pro Evropu máme přichystané, vedle představení prémiových vlajkových lodí, také množství technologických překvapení v podobě neodolatelných konceptů a vzrušujících technologických summitů.

Oceňujeme hodnotu spolupráce a budeme i nadále rozšiřovat naše partnerství s operátory a distributory.

Jako odvětví máme závazek k lepší budoucnosti a v realme budeme transparentní vůči našim uživatelů. Systém označování Eco Rating je pozitivním krokem k realizaci této budoucnosti. Udržitelnost a ochrana životního prostředí je pro nás velmi důležitá.

Již v minulosti jsme zavedli sofistikovaný program pro nakládání s elektronickým odpadem a snaha o dosažení co nejekologičtějšího postupu výroby se promítá do všech fází vzniku nových přístrojů. Od designu až po balení.