logo

Ekologické štítky Eco Rating na telefonech realme

Společnost realme se v duchu svého závazku stát se trvale udržitelnou společností rozhodla připojit k iniciativě pěti předních evropských telekomunikačních operátorů a nechá své smartphony hodnotit systémem Eco Rating.

"Jako odvětví máme závazek k lepší budoucnosti a v realme budeme transparentní vůči našim uživatelů. Systém označování Eco Rating je pozitivním krokem k realizaci této budoucnosti. Udržitelnost a ochrana životního prostředí je pro nás velmi důležitá. Již v minulosti jsme zavedli sofistikovaný program pro nakládání s elektronickým odpadem a snaha o dosažení co nejekologičtějšího postupu výroby se promítá do všech fází vzniku nových přístrojů. Od designu až po balení," říká Madhav Sheth, generální ředitel společnosti realme Europe.

Systém hodnotí vliv přístroje na životní prostředí během jeho kompletního životního cyklu - od procesu výroby přes používání až po likvidaci zařízení. Maximální hodnocení je 100 bodů, čím více se skóre blíží nejvyšší hodnotě, tím je zařízení udržitelnější.

Označení Eco Rating společně vytvořili telekomunikační operátoři:

Modely realme 8 5G a realme 8i v hodnocení Eco Rating uspěly:

Další články k tématům - Eco Rating - ekologie - udržitelnost - Madhav Sheth

Článek ze dne 9. listopadu 2021 - úterý

Další články od realme