logo

GT 2 Series Special Event představí inovativní technologie realme

Společnost realme je lídrem inovací v oboru chytrých telefonů a v rámci své strategie prémiových vlajkových lodí chce uživatelům nabízet průlomové technologie v oblasti ekologických materiálů, fotografického pokroku a komunikačních technologií.

Špičkové technologie, nápaditý design udávající trendy a dostupnost pro mladé zákazníky má realme ve svém DNA a právě díky těmto atributům pronikla společnost jako nejmladší v historii mezi šest nejprodávanější značek smartphonů na světě a díky nim udržuje vysoké tempo své globální expanze.

Nyní značka přichází se svou první prémiovou sérií mobilních telefonů, na které bude opět spolupracovat se světově uznávaným průmyslovým designérem Naotem Fukasawou. Cílem jejich kooperace je skloubit dokonalou kombinaci technologie a estetiky, modernost a tradici, funkčnost a udržitelnost.

realme spolu s Fukasawou poprvé u chytrých telefonů navíc využili inovativní materiály na biologické bázi. Tyto ekologické materiály jsou schopny snížit emise uhlíku až o 63% na jeden kilogram, přičemž zůstávají stejně pevné a odolné jako při využití tradičních metod výroby.

Celosvětová premiéra inovativních technologií realme bude představena na akci GT 2 Series Special Event, která je připravena na pondělí 20. 12. 2021.

Další články k tématům - ekologie - inovace - smartphone - udržitelnost - Naoto Fukasawa

Článek ze dne 15. prosince 2021 - středa

Další články od realme