logo

realme smartphony s prémiovým výkonem

Společnost realme jako jeden z prvních výrobců na světě uvede na trh telefon s mobilní platformou Snapdragon 8 Gen 1. Půjde o model realme GT 2 Pro, který by se měl stát vlajkovou lodí této značky v prémiovém segmentu.

S vývojem nového modelu realme GT 2 Pro začala firma již před několika měsíc s cílem představit špičkový vlajkový produkt, který překoná očekávání mladých uživatelů po celém světě.

To je možné díky mobilní platformě Snapdragon 8 Gen 1, která rozšiřuje díky vysokému výkonu a špičkovým schopnostem možnosti vývoje zejména v oblasti her, schopností AI a 5G. Realme GT 2 Pro tak posune uživatelský zážitek na novou úroveň.

"Pro nejrychleji rostoucí značku na světě byla spolupráce se společností Qualcomm vždy velmi důležitá. Díky tomu můžeme mladým uživatelům po celém světě přinášet smartphony s novým prémiovým výkonem," uvedl viceprezident realme Chase Xu na summitu Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2021.

realme s Qualcommem úzce spolupracuje už od svého založení. V roce 2021 tak byla značka jedním z prvních výrobců, který použil mobilní platformu Qualcomm Snapdragon 888, s níž se pyšní model realme GT.

Platformu Qualcomm Snapdragon 870G 5G využívá další velmi populární model realme GT Master Edition.

Další články k tématům - Qualcomm - smartphone - Snapdragon - umělá inteligence - Chase Xu

Článek ze dne 3. prosince 2021 - pátek

Další články od realme